Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Визначили трьох кандидатів на посади керівників закладів культури області Роздрукувати

Сьогодні, 20 квітня, під головуванням голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось друге засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посади керівників окремих закладів культури області.

Участь в роботі конкурсів взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, начальник управління культури облдержадміністрації Станіслав Городинський, депутати обласної Ради Людмила Станіславенко, Олександр Масленніков, Юрій Яремчук, Андрій Вигонюк, члени конкурсних комісій, претенденти на посади керівників комунальних закладів.

–  Відповідно до Закону України «Про культуру», розпорядженням голови обласної Ради від 7 березня 2018 року № 59 «Про оголошення конкурсів на заміщення посад» було оголошено 5 конкурсів на заміщення посад у сфері культури, – зазначив Анатолій Дмитрович. –  16 квітня відбулось установче засідання конкурсних комісій, на яких визначили претендентів на посади директорів закладів.  На сьогоднішньому засіданні відбудуться співбесіди з кандидатами, які презентуватимуть своє бачення проектів розвитку комунальних закладів на один та п’ять років. Після визначення способу голосування – відкрите чи таємне, кожний член конкурсної комісії проголосує, після підрахунку голосів будуть оголошені прізвища тих кандидатів, які набрали 50 плюс один відсоток голосів від загальної кількості членів комісії. Переможці конкурсних відборів будуть затверджені рішенням 31 позачергової сесії обласної Ради, яка відбудеться 26 квітня.

Після проведення процедури відкритого та таємного голосування на посаду директора Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського обраний Володимир Лозовський; на посаду директора Вінницького академічного обласного театру ляльок – Михайло Байдюк; на посаду директора Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму – Галина Надоленко.

У зв’язку з тим, що жоден претендент на посаду директора Вінницького обласного художнього музею і директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» не набрав достатньої кількості голосів, повторно відбудеться процедура оголошення та проведення конкурсного добору на зазначені посади.

Повернутись Створено: 20 квітня 2018 року, 15:08 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація