Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Визначили трьох керівників комунальних установ та підприємств області Роздрукувати

Пройшло засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників підприємств, закладу охорони здоров’я та установи соціального захисту населення – об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області. Його очолив голова обласної Ради Анатолій Олійник.        

Розглядалися кандидатури на заміщення посад  начальника комунального підприємства «Вінницьке обласне об’єднання бюро технічної інвентаризації» та керівника КП «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації», на посаду головного лікаря комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування», а також директора Вінницького будинку-інтернату  геріатричного профілю.

До конкурсної комісії надійшли такі пропозиції щодо кандидатів: КП «Ямпільський районне бюро технічної інвентаризації» - Зоя Кобильняк та Валентин Чорноморець; КП «Віннцьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» - Оксана Обертас, Дмитро Степанюк,  Олена Комендра та Михайло Яковенко;  КУ «Жмеринська лікарня відновного лікування» - Богдан Боровський та Леонід Мельник. На посаду директора Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю претендували: Петро Кирилішин, Людмила Негода, Сергій Якубовський, Руслан Слюсаренко та Володимир Сиротюк.

Першим етапом конкурсу була презентація учасниками власного бачення розвитку закладів, на посади яких вони претендували. Члени комісії мали змогу почути кожного кандидата окремо та поставити їм додаткові питання.  Далі конкурсанти проходили письмове тестування. Також комісія вислухала представників трудових колективів.

За результатами   проведеного голосування члени комісії назвали переможців конкурсу та рекомендували їхні кандидатури на розгляд сесії обласної Ради. На посаді керівника  комунального підприємства «Ямпільське районне  бюро технічної інвентаризації» пропонують залишити Зою Кобильняк, на посаду начальника КП «Вінницьке обласне об’єднане  бюро технічної інвентаризації» члени комісії не затвердили жодного кандидата, тому на разі обов’язки директора й надалі виконуватиме Оксана Обертас. На посаді головного лікаря комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» залишився Богдан  Боровський. Директором Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю став Сергій Якубовський, який має досвід роботи в закладах соціального типу, адже раніше працював директором Вороновицького психоневрологічного інтернату. 

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, як голова конкурсної комісії зазначив, проведення конкурсу – це правильний шлях.

- Проведення таких конкурсів – це правильний крок до прозорого та конструктивного призначення керівників, - сказав Анатолій Дмитрович. - Нагадаю, що Вінницька область стала першою в Україні, де запроваджено конкурсний відбір на посади керівників комунальних підприємств.

Повернутись Створено: 11 листопада 2016 року, 17:55 Переглядів: 2100

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація