Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Визначили трьох керівників комунальних установ та підприємств області Роздрукувати

Пройшло засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників підприємств, закладу охорони здоров’я та установи соціального захисту населення – об’єктів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області. Його очолив голова обласної Ради Анатолій Олійник.        

Розглядалися кандидатури на заміщення посад  начальника комунального підприємства «Вінницьке обласне об’єднання бюро технічної інвентаризації» та керівника КП «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації», на посаду головного лікаря комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування», а також директора Вінницького будинку-інтернату  геріатричного профілю.

До конкурсної комісії надійшли такі пропозиції щодо кандидатів: КП «Ямпільський районне бюро технічної інвентаризації» - Зоя Кобильняк та Валентин Чорноморець; КП «Віннцьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» - Оксана Обертас, Дмитро Степанюк,  Олена Комендра та Михайло Яковенко;  КУ «Жмеринська лікарня відновного лікування» - Богдан Боровський та Леонід Мельник. На посаду директора Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю претендували: Петро Кирилішин, Людмила Негода, Сергій Якубовський, Руслан Слюсаренко та Володимир Сиротюк.

Першим етапом конкурсу була презентація учасниками власного бачення розвитку закладів, на посади яких вони претендували. Члени комісії мали змогу почути кожного кандидата окремо та поставити їм додаткові питання.  Далі конкурсанти проходили письмове тестування. Також комісія вислухала представників трудових колективів.

За результатами   проведеного голосування члени комісії назвали переможців конкурсу та рекомендували їхні кандидатури на розгляд сесії обласної Ради. На посаді керівника  комунального підприємства «Ямпільське районне  бюро технічної інвентаризації» пропонують залишити Зою Кобильняк, на посаду начальника КП «Вінницьке обласне об’єднане  бюро технічної інвентаризації» члени комісії не затвердили жодного кандидата, тому на разі обов’язки директора й надалі виконуватиме Оксана Обертас. На посаді головного лікаря комунальної установи «Жмеринська лікарня відновного лікування» залишився Богдан  Боровський. Директором Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю став Сергій Якубовський, який має досвід роботи в закладах соціального типу, адже раніше працював директором Вороновицького психоневрологічного інтернату. 

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, як голова конкурсної комісії зазначив, проведення конкурсу – це правильний шлях.

- Проведення таких конкурсів – це правильний крок до прозорого та конструктивного призначення керівників, - сказав Анатолій Дмитрович. - Нагадаю, що Вінницька область стала першою в Україні, де запроваджено конкурсний відбір на посади керівників комунальних підприємств.

Повернутись Створено: 11 листопада 2016 року, 17:55 Переглядів: 2055

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація