Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Влада і бізнес - співпраця Роздрукувати

Влада області підписала угоду з підприємцями

2 вересня Вінницька обласна Рада та облдержадміністрація підписали угоду із Регіональною радою підприємців при облдержадміністрації. Документом передбачена співпраця зазначених органів влади та підприємців, узгодження ними дій щодо розвитку підприємництва на Вінниччині, підтримки малого і середнього бізнесу тощо. Угоду скріпили підписами голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Микола Джига та голова ради підприємців Алла Алєксенцева.

Підписання угоди приурочили професійному святу − Дню підприємця, яке Україна відзначає 4 вересня. Вітаючи бізнесменів, Сергій Татусяк побажав їм більш активної позиції у співпраці з органами влади та законотворенні.
− У нас є можливість виходити на шлях співпраці, який дає результат. Принаймні, у влади саме така налаштованість. Тому ми маємо сідати за «круглий стіл» і напрацьовувати законодавчу базу, яка змінить нинішнє становище бізнесу, − зауважив голова облради.
У ході засідання Регіонального комітету з економічних реформ, де й відбувалося підписання угоди, керівники області заслухали пропозиції підприємців та їхні скарги. Найбільше нарікань з боку представників бізнесу лунало на адресу контролюючих органів, які, за словами підприємців, виснажують бізнес надмірними перевірками.
Особливу увагу на факти втручання у бізнес звернули фермери Вінницької області. За їхніми словами, у гарячий період жнив, коли в аграрія кожна година на рахунку, у фермерських господарствах перевіряльників збільшилося в рази.
Голова ОДА М.Джига погодився із підприємцями, що сучасна система контролюючих органів роздута, а відтак, не допомагає, а, навпаки, заважає бізнесу нормально працювати.


У зв’язку з цим, губернатор запросив на окреме засідання керівників контролюючих та правоохоронних органів, аби, за його словами, «з’ясувати ситуацію у вузькому колі».
Попри актуальність та проблемність піднятих на засіданні питань, його учасники не забули й про професійне свято. Відтак з нагоди Дня підприємця Сергій Татусяк і Микола Джига відзначили кращих підприємців Вінниччини Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.

Довідково: Вінницька обласна Рада та облдержадміністрація у 2011 році провела 6 зустрічей із підприємцями області.
За рівнем розвитку малого та середнього бізнесу Вінниччина посідає 13-те місце серед регіонів України.
У малому та середньому бізнесі області зайнято близько 200 тисяч осіб, або 5-та частина працюючого населення.

Повернутись Створено: 2 вересня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація