2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Влада і бізнес Роздрукувати


Сергій Татусяк: «Бізнесмени страждають через незнання законів»

8 червня відбулася колегія облдержадміністрації «Про стан виконання завдань, визначених Президентом України на засіданні Ради регіонів 24 травня 2012 року щодо зменшення тиску на бізнес з боку державних контролюючих органів» під головуванням першого заступника голови ОДА Івана Мовчана.
У засіданні взяли участь голови районних рад та адміністрацій, міські голови міст обласного значення, керівники обласних управлінь, представники громадських об’єднань підприємців області.

Про заходи щодо покращення взаємодії контролюючих органів із бізнесом звітували начальник управління МВС у Вінницькій області Валерій Нонік, начальник Державної податкової служби в області Ірина Зленко, головний санітарний лікар Валентина Зайцева, начальник управління Державної техногенної безпеки України Ігор Рихліцький та прокурор Вінниччини Олександр Мрихин.
Усі керівники служб наголосили на зменшенні кількості перевірок у поточному році підприємств і організацій області. А також на тому, що контролюючі органи переходять від фіскально-наглядового формату роботи до сервісного.
Зокрема, податкова служба зауважила, що в усіх районах області відкрито центри обслуговування платників податків, а скарги на дії чиновників ДПС розглядають навіть якщо вони анонімні.
Голова обласної Ради поінформував присутніх, що незабаром у парламенті розглядатиметься єдиний законопроект, який регламентуватиме роботу всіх контролюючих органів. Наразі він розробляється в Кабміні.
Сергій Татусяк підкреслив, що паралельно із законами Вінницька область ініціює і реалізовує громадські заходи, які сприяють покращенню бізнес-клімату в регіоні.
– В області розпочав роботу перший в Україні проект з захисту прав підприємців, в якому одночасно беруть участь громадські організації, представники органів влади та журналісти. В рамках проекту в кожному державному органі – в податковій службі, управлінні Міністерства з надзвичайних ситуацій, санітарно-епідеміологічній станції та інших призначено модераторів, які за зверненнями вінницьких підприємців братимуть участь в розслідуванні конфлікту та забезпеченні законності дій щодо перевірки їхнього бізнесу, – повідомив С.Татусяк.
Крім того, голова додав, що часто бізнесмени розплачуються складеними на них протоколами та актами про порушення через елементарне незнання законів.
– Бізнесмени страждають через незнання законів, відтак не можуть себе захистити від неправомірних дій контролюючих органів. Тому нам всім потрібно велику увагу приділити просвітницькій роботі з цього питання, – сказав Сергій Татусяк.
Також він наголосив на активізації роботи громадських організацій, які не достатньо виконують свої функції, а відтак незатребувані суспільством.
За результатами колегії перший заступник голови ОДА Іван Мовчан доручив контролюючим органам розробити план заходів щодо покращення взаємодії із бізнесом, посилити відповідальність керівників за роботу очолюваних ними служб, а також провести відповідні наради у районах.

Повернутись Створено: 8 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація