Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Влада і церква Роздрукувати

В обласній Раді проведуть урок духовності

Голова обласної Ради Сергій Татусяк запросив митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона провести для працівників виконавчого апарату обласної Ради урок духовності. Таку пропозицію голова озвучив 23 січня, коли представники Вінницької єпархії завітали в обласну Раду й облдержадміністрацію колядувати.

Митрополит Симеон побажав працівникам апарату облради на чолі із Сергієм Татусяком працювати на благо Вінниччини та держави Україна.
– Хай Бог посилає вам силу духовну і тілесну, хай дає право правити на благо людей і держави. Хай кожен на своєму місці несе достойно хрест, який дав йому Господь, – побажав владика.
Духовенство заспівало кілька колядок та щедрівок, з-поміж яких одну рідкісну і старовинну «Зійшла правда на землю».
Сергій Татусяк подякував колядникам та особисто митрополиту за увагу і прихильність до світської влади на Вінниччині.
– Для мене важливо, щоб між церквою і владою була дружба, щоб ми співіснували у духовному комфорті, – наголосив голова облради.
Користуючись нагодою Сергій Пилипович попросив митрополита Симеона провести для працівників виконавчого апарату обласної Ради урок духовності.
Владика охоче дав згоду і наголосив, що 2012 рік оголошено Вінницькою єпархією Української православної церкви роком соціального служіння. Відтак закликав службовців облради поставити за пріоритет у роботі опіку над соціально незахищеними вінничанами.

Повернутись Створено: 24 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація