6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Влада і церква Роздрукувати

В обласній Раді проведуть урок духовності

Голова обласної Ради Сергій Татусяк запросив митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона провести для працівників виконавчого апарату обласної Ради урок духовності. Таку пропозицію голова озвучив 23 січня, коли представники Вінницької єпархії завітали в обласну Раду й облдержадміністрацію колядувати.

Митрополит Симеон побажав працівникам апарату облради на чолі із Сергієм Татусяком працювати на благо Вінниччини та держави Україна.
– Хай Бог посилає вам силу духовну і тілесну, хай дає право правити на благо людей і держави. Хай кожен на своєму місці несе достойно хрест, який дав йому Господь, – побажав владика.
Духовенство заспівало кілька колядок та щедрівок, з-поміж яких одну рідкісну і старовинну «Зійшла правда на землю».
Сергій Татусяк подякував колядникам та особисто митрополиту за увагу і прихильність до світської влади на Вінниччині.
– Для мене важливо, щоб між церквою і владою була дружба, щоб ми співіснували у духовному комфорті, – наголосив голова облради.
Користуючись нагодою Сергій Пилипович попросив митрополита Симеона провести для працівників виконавчого апарату обласної Ради урок духовності.
Владика охоче дав згоду і наголосив, що 2012 рік оголошено Вінницькою єпархією Української православної церкви роком соціального служіння. Відтак закликав службовців облради поставити за пріоритет у роботі опіку над соціально незахищеними вінничанами.

Повернутись Створено: 24 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація