Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Влада і громадськість області в День скорботи вшанували загиблих у Другій світовій війні Роздрукувати

22 червня в День скорботи за жертвами Другої світової війни в Україні, керівництво області і міста спільно з громадськістю краю вшанувало загиблих у цій війні громадян.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов на чолі делегації посадовців взяли участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави.

Загиблих жертв у Другій світовій війні вшанували хвилиною мовчання, пролунали рушничні залпи в пам'ять про тих, хто боровся і загинув у протистоянні з нацизмом. До Меморіалу Слави, а також до пам’ятника Героям Небесної Сотні та АТО поклали квіти і вінки.   

У жалобних заходах також взяли участь представники громадськості, духовенства, військовослужбовці та трудові колективи області.

Слід зазначити, що саме 22 червня 1941 року нацистська Німеччина здійснила збройне вторгнення на територію СРСР, розпочавши німецько-радянську війну 1941-1945 рр.

 

Повернутись Створено: 22 червня 2015 року, 16:28 Переглядів: 789

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація