Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Влада і громадськість області в День скорботи вшанували загиблих у Другій світовій війні Роздрукувати

22 червня в День скорботи за жертвами Другої світової війни в Україні, керівництво області і міста спільно з громадськістю краю вшанувало загиблих у цій війні громадян.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов на чолі делегації посадовців взяли участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави.

Загиблих жертв у Другій світовій війні вшанували хвилиною мовчання, пролунали рушничні залпи в пам'ять про тих, хто боровся і загинув у протистоянні з нацизмом. До Меморіалу Слави, а також до пам’ятника Героям Небесної Сотні та АТО поклали квіти і вінки.   

У жалобних заходах також взяли участь представники громадськості, духовенства, військовослужбовці та трудові колективи області.

Слід зазначити, що саме 22 червня 1941 року нацистська Німеччина здійснила збройне вторгнення на територію СРСР, розпочавши німецько-радянську війну 1941-1945 рр.

 

Повернутись Створено: 22 червня 2015 року, 16:28 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація