9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Влада і громадськість області в День скорботи вшанували загиблих у Другій світовій війні Роздрукувати

22 червня в День скорботи за жертвами Другої світової війни в Україні, керівництво області і міста спільно з громадськістю краю вшанувало загиблих у цій війні громадян.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов на чолі делегації посадовців взяли участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави.

Загиблих жертв у Другій світовій війні вшанували хвилиною мовчання, пролунали рушничні залпи в пам'ять про тих, хто боровся і загинув у протистоянні з нацизмом. До Меморіалу Слави, а також до пам’ятника Героям Небесної Сотні та АТО поклали квіти і вінки.   

У жалобних заходах також взяли участь представники громадськості, духовенства, військовослужбовці та трудові колективи області.

Слід зазначити, що саме 22 червня 1941 року нацистська Німеччина здійснила збройне вторгнення на територію СРСР, розпочавши німецько-радянську війну 1941-1945 рр.

 

Повернутись Створено: 22 червня 2015 року, 16:28 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація