Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Влада повинна підтримувати вітчизняного виробника, а не «підігравати» агрохолдингам Роздрукувати

Законопроект № 4010а необхідно терміново  зняти з розгляду у Верховній Раді . Так вважає депутат обласної Ради, заступник голови Громадської ради УКРОПу з питань аграрної політики Володимир Рубанський. 21 грудня він взяв участь у парламентських слуханнях на тему «Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі». На його переконання,  законопроект № 4010а щодо вдосконалення  правового регулювання користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзису) суперечить інтересам дрібних сільгоспвиробників та сільських мешканців.

Законом, зокрема, пропонується укладати договори емфітевзису за результатами аукціону,  а переможцем визнається той, хто запропонує найвищу ціну.

Законопроект передбачає, що людина зможе продавати право користування чужою землею, здавати землю  в оренду, передавати в заставу чи у спадок. Це загрожує тим, що  земельними ділянками заволодіє той, хто ними користується.

- На слуханнях я бачив підтримку зали, - розповів Володимир Рубанський. - Законопроект треба зняти з розгляду. Ми  розуміємо, якщо на аукціон вийдуть одночасно агрохолдинг і дрібний фермер, то за ким буде перемога? Звичайно, за агрохолдингом. Всі країни світу через це пройшли – були агрохолдинги, а потім зрозуміли, що перевагу потрібно віддати дрібному та середньому товаровиробнику, які сьогодні годують розвинені країни. В Україні товаровиробників не більше 400 тисяч, в той час як у розвинених країнах – до 3 мільйонів. Сьогодні влада має спрямовувати зусилля на підтримку вітчизняних дрібних та середніх товаровиробників, натомість - влада сприяє агрохолдингам. На селі немає роботи, люди залишають село і їдуть туди, де є робота. Підтримка вітчизняного фермера - це і нові робочі місця, і інфраструктура села, і його розвиток. Ось у цьому напрямі потрібно рухатися.

- Держава має подбати про вільний доступ селян до фінансових та матеріально-технічних ресурсів, забезпечити їм конкретні можливості для виходу на ринки збуту, - підкреслив аграрій.

Повернутись Створено: 22 грудня 2016 року, 15:55 Переглядів: 650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація