Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Влада повинна підтримувати вітчизняного виробника, а не «підігравати» агрохолдингам Роздрукувати

Законопроект № 4010а необхідно терміново  зняти з розгляду у Верховній Раді . Так вважає депутат обласної Ради, заступник голови Громадської ради УКРОПу з питань аграрної політики Володимир Рубанський. 21 грудня він взяв участь у парламентських слуханнях на тему «Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі». На його переконання,  законопроект № 4010а щодо вдосконалення  правового регулювання користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзису) суперечить інтересам дрібних сільгоспвиробників та сільських мешканців.

Законом, зокрема, пропонується укладати договори емфітевзису за результатами аукціону,  а переможцем визнається той, хто запропонує найвищу ціну.

Законопроект передбачає, що людина зможе продавати право користування чужою землею, здавати землю  в оренду, передавати в заставу чи у спадок. Це загрожує тим, що  земельними ділянками заволодіє той, хто ними користується.

- На слуханнях я бачив підтримку зали, - розповів Володимир Рубанський. - Законопроект треба зняти з розгляду. Ми  розуміємо, якщо на аукціон вийдуть одночасно агрохолдинг і дрібний фермер, то за ким буде перемога? Звичайно, за агрохолдингом. Всі країни світу через це пройшли – були агрохолдинги, а потім зрозуміли, що перевагу потрібно віддати дрібному та середньому товаровиробнику, які сьогодні годують розвинені країни. В Україні товаровиробників не більше 400 тисяч, в той час як у розвинених країнах – до 3 мільйонів. Сьогодні влада має спрямовувати зусилля на підтримку вітчизняних дрібних та середніх товаровиробників, натомість - влада сприяє агрохолдингам. На селі немає роботи, люди залишають село і їдуть туди, де є робота. Підтримка вітчизняного фермера - це і нові робочі місця, і інфраструктура села, і його розвиток. Ось у цьому напрямі потрібно рухатися.

- Держава має подбати про вільний доступ селян до фінансових та матеріально-технічних ресурсів, забезпечити їм конкретні можливості для виходу на ринки збуту, - підкреслив аграрій.

Повернутись Створено: 22 грудня 2016 року, 15:55 Переглядів: 630

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація