Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Влада Вінниччини гарантує мирні євромайдани Роздрукувати

На пленарному засіданні позачергової 19 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, яка відбулася 2 грудня, представники органів влади області, керівники правоохоронних структур та представники від громадськості закликали до мирних громадських зібрань на підтримку євроінтеграційного курсу країни.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк озвучив власну позицію стосовно політичних подій в Україні та з приводу використання надмірної сили правоохоронцями проти людей, що мітингують у Києві:

– Застосування сили проти громадян з боку тих, хто зобов’язаний передусім захищати інтереси суспільства – це ганебно і цинічно. Подібні методи впливу не тільки протирічать європейським цінностям - вони не відповідають загальнолюдській моралі. Винні у кровопролитті громадян, які відчайдушно стоять на захисті власних ідей і прагнень, повинні понести жорстке та суворе покарання відповідно до закону, – сказав С.Татусяк.

Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан додав:

– Ми докладемо всіх зусиль, щоб на Вінниччині не сталося жодних масових безчинств. Ми повинні шукати цивілізований вихід із ситуації, яка склалася у країні. Попри різницю у поглядах політичних партій, всі ми прагнемо одного – компромісу. Я вірю у мудрість і підтримку громади, – підсумував І.Мовчан.

В свою чергу головний прокурор Вінницької області Олександр Мрихін запевнив, що на Вінниччині ситуація цілком контрольована і мітинги проходять із мирними настроями:

– Випадків хуліганських дій, непокори правоохоронним органам, відкриття кримінальних проваджень внаслідок дій мітингувальників з 23 листопада, відколи проходять масові акції, не було. Також не було жодних судових рішень, які б забороняли ці мирні зібрання, – резюмував О.Мрихін.

Начальник управління УМВС України у Вінницькій області Віктор Русин додав:

– Я, як начальник УМВС стверджую, що мирні зібрання у Вінницькій області цілком законні і міліція буде забезпечувати безпеку усіх учасників. До нашого управління не надходило жодних скарг з боку громадян на протиправні дії працівників міліції, – запевнив В. Русин.

Із закликом проявляти повагу і шану до молодих людей, які здебільшого і йдуть в когорті мітингувальників, виступив міський голова Володимир Гройсман:

– У європейському місті Вінниця буде все зроблене для того, щоб люди могли вийти і мирно висловити свою думку. Для цього у приміщенні міської ради створено Громадську раду «Європейський майдан Вінниці», – повідомив мер.

Закликав депутатів бути ближчими до населення Ігор Колос, представник незалежних профспілкових організацій, очільник координаційного центру від мітингувальників:

– Не робіть на нас політики – робіть майбутнє України, – сказав представник від молоді.

Під час пленарного засідання під стінами обласної ради зібралися мітингуючі, які мали можливість слухати онлайн-трансляцією засідання обласної сесії.  

 

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2013 року, 16:32 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація