Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Влада Вінниччини гарантує мирні євромайдани Роздрукувати

На пленарному засіданні позачергової 19 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, яка відбулася 2 грудня, представники органів влади області, керівники правоохоронних структур та представники від громадськості закликали до мирних громадських зібрань на підтримку євроінтеграційного курсу країни.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк озвучив власну позицію стосовно політичних подій в Україні та з приводу використання надмірної сили правоохоронцями проти людей, що мітингують у Києві:

– Застосування сили проти громадян з боку тих, хто зобов’язаний передусім захищати інтереси суспільства – це ганебно і цинічно. Подібні методи впливу не тільки протирічать європейським цінностям - вони не відповідають загальнолюдській моралі. Винні у кровопролитті громадян, які відчайдушно стоять на захисті власних ідей і прагнень, повинні понести жорстке та суворе покарання відповідно до закону, – сказав С.Татусяк.

Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан додав:

– Ми докладемо всіх зусиль, щоб на Вінниччині не сталося жодних масових безчинств. Ми повинні шукати цивілізований вихід із ситуації, яка склалася у країні. Попри різницю у поглядах політичних партій, всі ми прагнемо одного – компромісу. Я вірю у мудрість і підтримку громади, – підсумував І.Мовчан.

В свою чергу головний прокурор Вінницької області Олександр Мрихін запевнив, що на Вінниччині ситуація цілком контрольована і мітинги проходять із мирними настроями:

– Випадків хуліганських дій, непокори правоохоронним органам, відкриття кримінальних проваджень внаслідок дій мітингувальників з 23 листопада, відколи проходять масові акції, не було. Також не було жодних судових рішень, які б забороняли ці мирні зібрання, – резюмував О.Мрихін.

Начальник управління УМВС України у Вінницькій області Віктор Русин додав:

– Я, як начальник УМВС стверджую, що мирні зібрання у Вінницькій області цілком законні і міліція буде забезпечувати безпеку усіх учасників. До нашого управління не надходило жодних скарг з боку громадян на протиправні дії працівників міліції, – запевнив В. Русин.

Із закликом проявляти повагу і шану до молодих людей, які здебільшого і йдуть в когорті мітингувальників, виступив міський голова Володимир Гройсман:

– У європейському місті Вінниця буде все зроблене для того, щоб люди могли вийти і мирно висловити свою думку. Для цього у приміщенні міської ради створено Громадську раду «Європейський майдан Вінниці», – повідомив мер.

Закликав депутатів бути ближчими до населення Ігор Колос, представник незалежних профспілкових організацій, очільник координаційного центру від мітингувальників:

– Не робіть на нас політики – робіть майбутнє України, – сказав представник від молоді.

Під час пленарного засідання під стінами обласної ради зібралися мітингуючі, які мали можливість слухати онлайн-трансляцією засідання обласної сесії.  

 

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2013 року, 16:32 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація