24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Влада Вінниччини гарантує мирні євромайдани Роздрукувати

На пленарному засіданні позачергової 19 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, яка відбулася 2 грудня, представники органів влади області, керівники правоохоронних структур та представники від громадськості закликали до мирних громадських зібрань на підтримку євроінтеграційного курсу країни.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк озвучив власну позицію стосовно політичних подій в Україні та з приводу використання надмірної сили правоохоронцями проти людей, що мітингують у Києві:

– Застосування сили проти громадян з боку тих, хто зобов’язаний передусім захищати інтереси суспільства – це ганебно і цинічно. Подібні методи впливу не тільки протирічать європейським цінностям - вони не відповідають загальнолюдській моралі. Винні у кровопролитті громадян, які відчайдушно стоять на захисті власних ідей і прагнень, повинні понести жорстке та суворе покарання відповідно до закону, – сказав С.Татусяк.

Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан додав:

– Ми докладемо всіх зусиль, щоб на Вінниччині не сталося жодних масових безчинств. Ми повинні шукати цивілізований вихід із ситуації, яка склалася у країні. Попри різницю у поглядах політичних партій, всі ми прагнемо одного – компромісу. Я вірю у мудрість і підтримку громади, – підсумував І.Мовчан.

В свою чергу головний прокурор Вінницької області Олександр Мрихін запевнив, що на Вінниччині ситуація цілком контрольована і мітинги проходять із мирними настроями:

– Випадків хуліганських дій, непокори правоохоронним органам, відкриття кримінальних проваджень внаслідок дій мітингувальників з 23 листопада, відколи проходять масові акції, не було. Також не було жодних судових рішень, які б забороняли ці мирні зібрання, – резюмував О.Мрихін.

Начальник управління УМВС України у Вінницькій області Віктор Русин додав:

– Я, як начальник УМВС стверджую, що мирні зібрання у Вінницькій області цілком законні і міліція буде забезпечувати безпеку усіх учасників. До нашого управління не надходило жодних скарг з боку громадян на протиправні дії працівників міліції, – запевнив В. Русин.

Із закликом проявляти повагу і шану до молодих людей, які здебільшого і йдуть в когорті мітингувальників, виступив міський голова Володимир Гройсман:

– У європейському місті Вінниця буде все зроблене для того, щоб люди могли вийти і мирно висловити свою думку. Для цього у приміщенні міської ради створено Громадську раду «Європейський майдан Вінниці», – повідомив мер.

Закликав депутатів бути ближчими до населення Ігор Колос, представник незалежних профспілкових організацій, очільник координаційного центру від мітингувальників:

– Не робіть на нас політики – робіть майбутнє України, – сказав представник від молоді.

Під час пленарного засідання під стінами обласної ради зібралися мітингуючі, які мали можливість слухати онлайн-трансляцією засідання обласної сесії.  

 

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2013 року, 16:32 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація