Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Влада Вінниччини підтримала звернення журналістів Роздрукувати

7 березня поточного року за участі голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника, голови обласної ради  Сергія Свитка відбулось розширене засідання правління Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України та членів Вінницької обласної громадської організації «Вінницький прес-клуб».

В роботі засідання взяли участь представники редакційних колективів комунальних ЗМІ Вінницької області.
Ще до початку засідання учасниками розширеного правління був напрацьований проект заяви, яку від імені правління Вінницької обласної організації Спілки журналістів України озвучив  Василь Паламарчук.

В заяві йдеться  про те, що окремі представники влади на місцях, певних політичних партій та громадські активісти, які наділили себе правом «наводити порядок» на тій чи іншій території, висувають часто необґрунтовані претензії до керівників засобів масової інформації, окремих журналістів, погрожуючи їм звільненням та закриттям видань. Це має місце в Немирівському, Літинському, Чернівецькому, Липовецькому та інших районах.

У зв'язку із цим журналісти в своїй заяві засудили будь-який тиск на працівників ЗМІ, висловили вимогу припинити переслідування та моральні розправи над працівниками ЗМІ, як з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування, так і з боку різних політичних об'єднань та громадських організацій та наголосили на неприпустимості  втягування редакційних колективів у політичну боротьбу, використання їх для захисту інтересів лише провладної політичної сили, фінансовий чи будь-який інший тиск на них.
Окрім цього, учасники  засідання просять Верховну Раду та Уряд прискорити роздержавлення комунальної преси та створити суспільне мовлення.

Коментуючи заяву, голова обласної Ради Сергій Свитко подякував журналістів за їх важку і часто небезпечну роботу, підтримав звернення  та засудив  необґрунтовані претензії до керівників і журналістів засобів масової інформації в окремих районах області.
Сергій Михайлович висловив свою позицію і щодо роздержавлення засобів масової інформації.
- Я думаю, що це питання дійсно важливе. Воно потребує обговорення і прийняття рішення з врахуванням думки громади. Адже органи місцевого самоврядування –це колективні органи, а значить  це питання необхідно вирішувати колегіально. Громадяни мають висловити свою позицію, а влада повинна виконати волю громади, - наголосив голова обласної Ради.

Відповідаючи на запитання щодо можливого підписання  Угоди про співпрацю обласної Ради  із редакційними колективом газети обласної Ради «Вінниччина»  щодо висвітлення діяльності органів влади, Сергій Свитко запевнив, що обласна Рада зробить цей перший крок і стане прикладом для всіх  колективів комунальних  ЗМІ Вінницької області.

Повернутись Створено: 7 березня 2014 року, 22:09 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація