Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Влада Вінниччини підтримала звернення журналістів Роздрукувати

7 березня поточного року за участі голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника, голови обласної ради  Сергія Свитка відбулось розширене засідання правління Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України та членів Вінницької обласної громадської організації «Вінницький прес-клуб».

В роботі засідання взяли участь представники редакційних колективів комунальних ЗМІ Вінницької області.
Ще до початку засідання учасниками розширеного правління був напрацьований проект заяви, яку від імені правління Вінницької обласної організації Спілки журналістів України озвучив  Василь Паламарчук.

В заяві йдеться  про те, що окремі представники влади на місцях, певних політичних партій та громадські активісти, які наділили себе правом «наводити порядок» на тій чи іншій території, висувають часто необґрунтовані претензії до керівників засобів масової інформації, окремих журналістів, погрожуючи їм звільненням та закриттям видань. Це має місце в Немирівському, Літинському, Чернівецькому, Липовецькому та інших районах.

У зв'язку із цим журналісти в своїй заяві засудили будь-який тиск на працівників ЗМІ, висловили вимогу припинити переслідування та моральні розправи над працівниками ЗМІ, як з боку органів державної влади та органів місцевого самоврядування, так і з боку різних політичних об'єднань та громадських організацій та наголосили на неприпустимості  втягування редакційних колективів у політичну боротьбу, використання їх для захисту інтересів лише провладної політичної сили, фінансовий чи будь-який інший тиск на них.
Окрім цього, учасники  засідання просять Верховну Раду та Уряд прискорити роздержавлення комунальної преси та створити суспільне мовлення.

Коментуючи заяву, голова обласної Ради Сергій Свитко подякував журналістів за їх важку і часто небезпечну роботу, підтримав звернення  та засудив  необґрунтовані претензії до керівників і журналістів засобів масової інформації в окремих районах області.
Сергій Михайлович висловив свою позицію і щодо роздержавлення засобів масової інформації.
- Я думаю, що це питання дійсно важливе. Воно потребує обговорення і прийняття рішення з врахуванням думки громади. Адже органи місцевого самоврядування –це колективні органи, а значить  це питання необхідно вирішувати колегіально. Громадяни мають висловити свою позицію, а влада повинна виконати волю громади, - наголосив голова обласної Ради.

Відповідаючи на запитання щодо можливого підписання  Угоди про співпрацю обласної Ради  із редакційними колективом газети обласної Ради «Вінниччина»  щодо висвітлення діяльності органів влади, Сергій Свитко запевнив, що обласна Рада зробить цей перший крок і стане прикладом для всіх  колективів комунальних  ЗМІ Вінницької області.

Повернутись Створено: 7 березня 2014 року, 22:09 Переглядів: 923

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація