Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Владі Козятинщини знову вказали на невміння працювати у тандемі Роздрукувати

7 жовтня про роботу за 9 місяців поточного року звітували керівники Козятинщини – голова районної державної адміністрації Олексій Лавренюк та Козятинський міський голова Олександр Гвелісіані.

Очільники доповідали за стандартною схемою виконання доручень голови ОДА за напрямами: охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Зокрема, О.Лавренюка похвалили за вчасні ремонтні роботи у закладах медицини.

– На початку року не вірилося в те, що в районі буде відремонтовано стільки закладів. Тут була одна з найгірших в області матеріальних баз галузі. Але зроблено в закладах охорони здоров’я району дуже багато, на всі роботи освоєно 5 мільйонів 600 тисяч гривень, – зауважила директор Департаменту охорони здоров’я і курортів ОДА Лідія Діденко.

Але звучала і критика: директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко звернув увагу на низький рівень зарплат у сільському господарстві – 1,9 тис. грн. (у той час, як, наприклад, у сусідньому Калинівському районі – 2,4 тис. грн.).

А Іван Мовчан вказав на основну причину недостатньо ефективної роботи в районі – відсутність співпраці між гілками районної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами підприємницької діяльності району. «Ви не можете поділити повноваження, а страждає громада», – висловився голова ОДА.

На відміну від району, місто обласного значення Козятин тримає друге місце за рівнем зарплати (після Ладижина) – 3,3 тис. грн. Однак має кредиторську заборгованість, зокрема, на комунальному підприємстві «Відродження», яке боргує понад 150 тис. грн.

Одвічна проблема міста залізничників – відсутність централізованого водопостачання. Мер Козятина вкотре наголосив, що самотужки місто не в змозі вирішити це питання. 

У своїх звітах і Олексій Лавренюк, і Олександр Гвелісіані вказали на одну з причин невирішення проблемних питань – нерегулярне та несвоєчасне проходження коштів через Державне казначейство.

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 10:30 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація