Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Владі Козятинщини знову вказали на невміння працювати у тандемі Роздрукувати

7 жовтня про роботу за 9 місяців поточного року звітували керівники Козятинщини – голова районної державної адміністрації Олексій Лавренюк та Козятинський міський голова Олександр Гвелісіані.

Очільники доповідали за стандартною схемою виконання доручень голови ОДА за напрямами: охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Зокрема, О.Лавренюка похвалили за вчасні ремонтні роботи у закладах медицини.

– На початку року не вірилося в те, що в районі буде відремонтовано стільки закладів. Тут була одна з найгірших в області матеріальних баз галузі. Але зроблено в закладах охорони здоров’я району дуже багато, на всі роботи освоєно 5 мільйонів 600 тисяч гривень, – зауважила директор Департаменту охорони здоров’я і курортів ОДА Лідія Діденко.

Але звучала і критика: директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Андрій Гижко звернув увагу на низький рівень зарплат у сільському господарстві – 1,9 тис. грн. (у той час, як, наприклад, у сусідньому Калинівському районі – 2,4 тис. грн.).

А Іван Мовчан вказав на основну причину недостатньо ефективної роботи в районі – відсутність співпраці між гілками районної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами підприємницької діяльності району. «Ви не можете поділити повноваження, а страждає громада», – висловився голова ОДА.

На відміну від району, місто обласного значення Козятин тримає друге місце за рівнем зарплати (після Ладижина) – 3,3 тис. грн. Однак має кредиторську заборгованість, зокрема, на комунальному підприємстві «Відродження», яке боргує понад 150 тис. грн.

Одвічна проблема міста залізничників – відсутність централізованого водопостачання. Мер Козятина вкотре наголосив, що самотужки місто не в змозі вирішити це питання. 

У своїх звітах і Олексій Лавренюк, і Олександр Гвелісіані вказали на одну з причин невирішення проблемних питань – нерегулярне та несвоєчасне проходження коштів через Державне казначейство.

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 10:30 Переглядів: 703

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація