5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Владислав Криклій: Працюємо над тим, щоб пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу в безпечному форматі Роздрукувати

Міністерство інфраструктури України докладає всіх зусиль, щоб після закінчення карантину пасажирський транспорт зміг поступово відновити свою роботу. Але за умови обов’язкового дотримання всіх протиепідеміологічних заходів – масочного режиму, належної дезінфекції, обмеження кількості пасажирів та місць для сидіння. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій у ході розширеної зустрічі з міжнародними пасажирськими автомобільними перевізниками.

– Працюємо зараз над тим, щоб пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу. Але в безпечному форматі – з обов’язковим дотриманням масочного режиму, дезінфекції, враховуючи обмеження щодо кількості пасажирів і посадкових місць. Як міністр інфраструктури я захищаю вас, перевізників, і всіх працівників галузі, – зазначив очільник Міністерства.

Він повідомив, що зі свого боку Міністерство інфраструктури України вже підготувало пропозиції щодо поетапного відновлення пасажирських перевезень.

1 етап з 22 травня: запуск міських автоперевезень (крім маршрутних таксі) та приміських перевезень (у межах одного району); з 29 травня – запуск внутрішньообласних автоперевезень; запуск до 50% приміських поїздів і 42 пари поїздів далекого сполучення категорії «Інтерсіті+», «Нічний експрес» та запуск внутрішнього авіасполучення.

2 етап з 9 червня: запуск міжобласних і міжнародних автоперевезень, в тому числі маршрутних таксі; 12 червня – запуск 100% приміських поїздів, які курсуватимуть у світлий час доби, запуск пасажирських поїздів згідно з графіком.

3 етап завершення карантину: поїздів міжнародного сполучення та сезонних поїздів; запуск міжнародного авіасполучення в країни, які відкрили аеропорти для прийому/відправки міжнародних рейсів.

Наразі цей план поки що не затверджений Кабміном і може змінюватися.

У ході зустрічі учасники обговорили питання відновлення автомобільних пасажирських перевезень, зокрема, роботу нелегалів під час карантину.
Участь у заході взяли представники Міністерства та міжнародні пасажирські автомобільні перевізники з Волинської, Львівської, Тернопільської, Київської, Вінницької, Хмельницької областей, а також міста Київ.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 13 травня 2020 року, 10:19 Переглядів: 121

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація