6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Владна позиція Роздрукувати

Віктор Янукович відзначив готовність вінничан до реформ

Президент України відзначив позитивний поступ вінничан на шляху реформ. Зокрема, Глава держави позитивно оцінив перші результати медичної реформи протягом 5 місяців експерименту, в якому перебуває Вінниччина. Крім того, Віктор Янукович наголосив, що особисто контролюватиме впровадження пілотного експерименту з реформування охорони здоров’я.
Також 15 червня у Вінниці на зустрічі з адміністративно-господарським активом області Президент відзначив ініціативність керівників області, міста Вінниці та районів щодо впровадження змін в інших сферах. Так, голова Барської районної ради Ольга Помилуйко озвучила Президенту позицію самоврядців Вінниччини щодо готовності області стати полігоном для проведення реформи місцевого самоврядування.
– Вінниччина має унікальний досвід співпраці територіальних громад області і Польщі. Ми досконало вивчили польську модель регіональної влади, яка є європейським зразком і підходить Україні якнайкраще. Тому ми готові бути першими на шляху цієї реформи, – наголосила Ольга Помилуйко.
Свою колегу підтримав Вінницький міський голова Володимир Гройсман, зазначивши, що сьогодні місцеве самоврядування насамперед потребує більше прав і повноважень діяти самостійно.
– Нам не потрібно давати коштів, – дайте нам можливість їх заробляти, – сказав Володимир Гройсман, звертаючись до Президента: – Вікторе Федоровичу, ми підтримуємо вашу програму, у якій йдеться про необхідність реформи місцевого самоврядування і передачі повноважень на місця. Ми готові до неї і тільки чекаємо на відповідні рішення в центрі.
Крім того мер Вінниці висловив готовність міської влади і громади до впровадження реформи ЖКГ та електронного адміністрування.
– Ми візьмемо до уваги вашу ініціативність і ваші пропозиції. Думаю, вони мають перспективу, – відповів Президент України на заяви вінницьких посадовців.


Повернутись Створено: 16 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 893

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація