Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Владна позиція Роздрукувати

Віктор Янукович відзначив готовність вінничан до реформ

Президент України відзначив позитивний поступ вінничан на шляху реформ. Зокрема, Глава держави позитивно оцінив перші результати медичної реформи протягом 5 місяців експерименту, в якому перебуває Вінниччина. Крім того, Віктор Янукович наголосив, що особисто контролюватиме впровадження пілотного експерименту з реформування охорони здоров’я.
Також 15 червня у Вінниці на зустрічі з адміністративно-господарським активом області Президент відзначив ініціативність керівників області, міста Вінниці та районів щодо впровадження змін в інших сферах. Так, голова Барської районної ради Ольга Помилуйко озвучила Президенту позицію самоврядців Вінниччини щодо готовності області стати полігоном для проведення реформи місцевого самоврядування.
– Вінниччина має унікальний досвід співпраці територіальних громад області і Польщі. Ми досконало вивчили польську модель регіональної влади, яка є європейським зразком і підходить Україні якнайкраще. Тому ми готові бути першими на шляху цієї реформи, – наголосила Ольга Помилуйко.
Свою колегу підтримав Вінницький міський голова Володимир Гройсман, зазначивши, що сьогодні місцеве самоврядування насамперед потребує більше прав і повноважень діяти самостійно.
– Нам не потрібно давати коштів, – дайте нам можливість їх заробляти, – сказав Володимир Гройсман, звертаючись до Президента: – Вікторе Федоровичу, ми підтримуємо вашу програму, у якій йдеться про необхідність реформи місцевого самоврядування і передачі повноважень на місця. Ми готові до неї і тільки чекаємо на відповідні рішення в центрі.
Крім того мер Вінниці висловив готовність міської влади і громади до впровадження реформи ЖКГ та електронного адміністрування.
– Ми візьмемо до уваги вашу ініціативність і ваші пропозиції. Думаю, вони мають перспективу, – відповів Президент України на заяви вінницьких посадовців.


Повернутись Створено: 16 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація