Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Владна позиція Роздрукувати

Віктор Янукович відзначив готовність вінничан до реформ

Президент України відзначив позитивний поступ вінничан на шляху реформ. Зокрема, Глава держави позитивно оцінив перші результати медичної реформи протягом 5 місяців експерименту, в якому перебуває Вінниччина. Крім того, Віктор Янукович наголосив, що особисто контролюватиме впровадження пілотного експерименту з реформування охорони здоров’я.
Також 15 червня у Вінниці на зустрічі з адміністративно-господарським активом області Президент відзначив ініціативність керівників області, міста Вінниці та районів щодо впровадження змін в інших сферах. Так, голова Барської районної ради Ольга Помилуйко озвучила Президенту позицію самоврядців Вінниччини щодо готовності області стати полігоном для проведення реформи місцевого самоврядування.
– Вінниччина має унікальний досвід співпраці територіальних громад області і Польщі. Ми досконало вивчили польську модель регіональної влади, яка є європейським зразком і підходить Україні якнайкраще. Тому ми готові бути першими на шляху цієї реформи, – наголосила Ольга Помилуйко.
Свою колегу підтримав Вінницький міський голова Володимир Гройсман, зазначивши, що сьогодні місцеве самоврядування насамперед потребує більше прав і повноважень діяти самостійно.
– Нам не потрібно давати коштів, – дайте нам можливість їх заробляти, – сказав Володимир Гройсман, звертаючись до Президента: – Вікторе Федоровичу, ми підтримуємо вашу програму, у якій йдеться про необхідність реформи місцевого самоврядування і передачі повноважень на місця. Ми готові до неї і тільки чекаємо на відповідні рішення в центрі.
Крім того мер Вінниці висловив готовність міської влади і громади до впровадження реформи ЖКГ та електронного адміністрування.
– Ми візьмемо до уваги вашу ініціативність і ваші пропозиції. Думаю, вони мають перспективу, – відповів Президент України на заяви вінницьких посадовців.


Повернутись Створено: 16 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 939

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація