Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Внесені доповнення до обласної програми лікування вірусних гепатитів В і С Роздрукувати

8 квітня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя. У роботі комісії взяли участь: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко; фахівці медичної галузі; представники Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА і Вінницької міської ради, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Громадської Ради при обласній Раді та громадської організації «Злагода».

До порядку денного були внесені питання: 1) про затвердження розпоряджень голови облдержадміністрації; 2) про призначення Служивого О.П. на посаду головного лікаря Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія»; 3) доповнення до проекту рішення «Про затвердження Обласної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки («Про порядок використання лікарських засобів, закуплених за бюджетні кошти, на лікування дорослих хворих Вінницької області з вірусним гепатитом С»); 4) інформація «Про створення регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру будівництва нового модульного комплексу, як комунальної установи м. Вінниці за рахунок відокремлення кардіологічних відділень міської клінічної лікарні № 1 м. Вінниці, як окремої юридичної особи».

При обговоренні питання щодо призначення Олександра Служивого на посаду головного лікаря Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія», рішення було не прийняте. Як було поінформовано, 13 березня 2014 року він написав заяву на звільнення із займаної посади. На даний час Олександр Служивий знаходиться на лікуванні, тому задовольнити його заяву неможливо. Розгляд зазначеного питання буде продовжено після завершення лікування і повернення на робоче місце.

Під час розгляду третього питання заступник голови обласної Ради Наталія Солейко констатувала, що проект рішення «Про затвердження Обласної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016» був прийнятий на попередньому засіданні комісії. Але, врахувавши численні звернення пацієнтів та пропозиції фахівців, членами комісії були внесені доповнення до зазначеного проекту.

Відповідно до озвучених доповнень, депутати ухвалили Порядок використання лікарських засобів, закуплених за бюджетні кошти, для лікування дорослих хворих Вінницької області з вірусним гепатитом С.

Окремі пункти Порядку, зокрема, передбачають: відбір хворих області для лікування вірусного гепатиту С буде проводитись комісією, згідно із протоколами лікування гепатиту С; для забезпечення ліками залучаються хворі, відповідно до черговості внесення в реєстр за критеріями, згідно із протоколами лікування; медичні і фармацевтичні працівники мають право на першочергове отримання лікувально-профілактичної допомоги і забезпечення лікарськими засобами (стаття 77 Основ законодавства про охорону здоров‘я). За інших рівних умов, перевага надається соціально незахищеним верствам населення.

В ході засідання комісії також була озвучена інформація про створення регіонального клінічного лікувально-діагностичного Центру та будівництва нового модульного комплексу, як комунальної установи м. Вінниці. 

Повернутись Створено: 8 квітня 2014 року, 18:14 Переглядів: 1094

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація