Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Внесені зміни та доповнення до Регламенту Вінницької обласної Ради 7 скликання Роздрукувати

В ході пленарного засідання 33 сесії депутати розглянули та підтримали зміни та доповнення до Регламенту Вінницької обласної Ради 7 скликання, затвердженого рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Окрім технічних поправок та змін, депутати затвердили доповнення,  внесені на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм 24 травня 2018 року. Запропоновано доповнити статтю 24 пунктом 16 такого змісту: «листи, телеграми, інші документи після підписання головою Ради чи його першим заступником, заступниками надсилаються депутатам та іншим адресатам на їхні електронні адреси управлінням з загальних питань виконавчого апарату Ради».

Також підтримані доповнення постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації 22 травня 2018 року, де пункт 3 статті 9 Регламенту запропоновано викласти в новій редакції. «представники засобів масової інформації, журналісти можуть бути акредитованими при обласній Раді (але ця норма не є обов’язковою) на певний строк або на весь строк поточного скликання відповідно до статті 26 Закону України «Про інформацію». Виконавчий апарат Ради повідомляє акредитованих представників засобів масової інформації, журналістів та голову Громадської ради про час проведення і порядок денний сесії Ради, засідань постійних комісій, ознайомлює їх з матеріалами, що підготовлені для депутатів».

 

 

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 13:45 Переглядів: 454

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація