Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Внесення змін до обласного бюджету сприятиме подальшому розвитку екстреної медичної допомоги на Вінниччині Роздрукувати

Геннадій Мазур провів чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, де було розглянуто низку важливих питань для області.

На захід були запрошені заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступниця директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська, генеральний директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк, директор управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко,  а також представники Управління спільної комунальної власності територіальних громад області, комунальних установ, громадських організацій, засоби масової інформації.

За участі запрошених обговорено та підтримано проєкт рішення «Про внесення змін до проєкту рішення обласної Ради «Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад» та проєкт рішення Про внесення змін та доповнень до рішення «Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2015-2020 роки».

Постійною комісією було одноголосно підтримано питання щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою Верховної Радою України міського голови Іллінецької об’єднаної територіальної громади Володимира Ящука та вчителя фізики, математики та інформатики навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» села Лучинець Мурованокуриловецького району Миколи Заболотного.

В рамках ініційованого головою постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм напряму з моніторингу ефективності використання бюджетних коштів, виконавчий директор Вінницької обласної федерації футболу Михайло Прозоровський поінформував присутніх щодо використання бюджетних коштів, які були передбачені для фінансової підтримки обласній федерації футболу у 2018-2019 роках.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський доповів про розпорядження голови ОДА «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік» та проєкту рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік» (зі змінами). Ці питання знайшли підтримку членів комісії, адже, за словами посадовця, передбачають значний вплив на соціальний захист інтересів Вінниччини. Зокрема, значна увага була приділена питанню здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування.

Геннадій Мазур звернув увагу присутніх на важливості більш детального розгляду  цього питання на наступних зустрічах та зазначив:

– Сьогодні ми повинні підвищити рівень підтримки соціально незахищених верств населення, які мають право на безкоштовний проїзд та сприяти захисту їхніх прав. Адже досить часто люди страждають від недобросовісної поведінки перевізників. Такі ситуації необхідно звести до нуля.

Під час обговорення на засіданні комісії також підіймалося питання щодо оплати праці в закладах фізичної культури та спорту. Позаяк, в межах розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік» передбачається збільшення призначень Управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації на Комунальний заклад «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа стрільби» для виплати заробітної плати у зв’язку з присвоєнням вищої та першої кваліфікаційної категорії тренерам – викладачам із кульової стрільби.

Головний акцент на комісії було приділено питанню щодо співфінансування закупівлі спеціального санітарного транспорту на реалізацію пілотного проєкту «Реформування системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 р. №425 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту щодо розвитку системи екстреної медичної допомоги у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та м.Києві та створення оперативно-диспечерських служб».

– Ми маємо на меті акумулювати всі можливості та кошти для ефективної та повної реалізації цього проєкту у Вінницькій області, – прокоментував постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур. – Проєкт має надати неоціненний поштовх та підтримку громад усфері охорони здоров’я. А також покращення послуг із надання якісної екстреної медичної допомоги.

          Також комісією було розглянуто низку інших питань порядку денного. З протоколом та висновками  комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 20 червня 2019 року, 17:18 Переглядів: 580

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація