Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Внесено зміни та доповнення до діючих обласних програм Роздрукувати

Депутати затвердили «Обласну Програму підтримки утримання об’єктів спільної власності територіальних громад області, які орендуються/експлуатуються окремими органами виконавчої влади на 2018-2021 роки», на виконання якої передбачено 27 млн 373 тис. грн. Обсяг фінансових ресурсів на ІІ півріччя 2018 року витратять на оренду – передачу субвенції державному бюджету на експлуатаційні та інші послуги (охорона, вивіз сміття, ліфти, прибирання, система пожежогасіння) передачу субвенції державному бюджету у розмірі понад 3,5 млн грн.

Метою програми є створення передумов для належного виконання делегованих повноважень, покращення механізмів формування та виконання дохідної і видаткової частин місцевих бюджетів області, покращення послуг для платників податків, посилення контролю за дотриманням процедур формування та використання бюджетних коштів.

Також внесено зміни до заходів Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №124. Програмою передбачається затвердження надання соціальної підтримки сімей загиблих (постраждалих) та осіб, які постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року у розмірі 470 тис. грн.

Своїм рішенням депутати обласної Ради внесли зміни та доповнення до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад». Понад один мільйон гривень передбачено на забезпечення відповідних умов для зберігання техніки, озброєння, несення служби та організації побуту військовослужбовців, посилення охорони, на інженерне облаштування українсько-молдовського державного кордону, створення безпекового середовища та забезпечення правопорядку.

Окрім того, відкориговано показники напрямів Комплексної програми захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки в частині утримання внутрішньообласної системи оповіщення, міського та позаміського запасних пунктів управління, забезпечення публічної безпеки та протидії від протиправних посягань. На відповідні заходи у 2018 році передбачено використати 4,5 млн грн.

В змінах до Комплексної програми створення та розвитку геоінформаційної системи управління та містобудівного кадастру Вінницької області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 6 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 березня 2016 року № 96, у ресурсному забезпеченні виділять 346 тис. грн з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 12:30
Оновлено: 15 червня 2018 року, 12:31
Переглядів: 240

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація