Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Внесено зміни та доповнення до діючих обласних програм Роздрукувати

Депутати затвердили «Обласну Програму підтримки утримання об’єктів спільної власності територіальних громад області, які орендуються/експлуатуються окремими органами виконавчої влади на 2018-2021 роки», на виконання якої передбачено 27 млн 373 тис. грн. Обсяг фінансових ресурсів на ІІ півріччя 2018 року витратять на оренду – передачу субвенції державному бюджету на експлуатаційні та інші послуги (охорона, вивіз сміття, ліфти, прибирання, система пожежогасіння) передачу субвенції державному бюджету у розмірі понад 3,5 млн грн.

Метою програми є створення передумов для належного виконання делегованих повноважень, покращення механізмів формування та виконання дохідної і видаткової частин місцевих бюджетів області, покращення послуг для платників податків, посилення контролю за дотриманням процедур формування та використання бюджетних коштів.

Також внесено зміни до заходів Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №124. Програмою передбачається затвердження надання соціальної підтримки сімей загиблих (постраждалих) та осіб, які постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року у розмірі 470 тис. грн.

Своїм рішенням депутати обласної Ради внесли зміни та доповнення до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад». Понад один мільйон гривень передбачено на забезпечення відповідних умов для зберігання техніки, озброєння, несення служби та організації побуту військовослужбовців, посилення охорони, на інженерне облаштування українсько-молдовського державного кордону, створення безпекового середовища та забезпечення правопорядку.

Окрім того, відкориговано показники напрямів Комплексної програми захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки в частині утримання внутрішньообласної системи оповіщення, міського та позаміського запасних пунктів управління, забезпечення публічної безпеки та протидії від протиправних посягань. На відповідні заходи у 2018 році передбачено використати 4,5 млн грн.

В змінах до Комплексної програми створення та розвитку геоінформаційної системи управління та містобудівного кадастру Вінницької області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 6 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 березня 2016 року № 96, у ресурсному забезпеченні виділять 346 тис. грн з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 12:30
Оновлено: 15 червня 2018 року, 12:31
Переглядів: 282

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація