Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Внічию з гросмейстером зіграв депутат обласної Ради Геннадій Вацак Роздрукувати

У Могилеві-Подільському в приміщенні НВК №4 відбувся обласний командний кубок Вінниччини з шахів «Дністер-9»,  де взяли участь 9 команд з трьох областей України та Республіки Молдова. Зокрема, команди обласних центрів - міст Хмельницького, Чернівці, Вінниці, районних центрів - міст Могилева-Подільського, Калинівки, Жмеринки, Козятина та Могилів-Подільського району і команда міста Єдинець (Молдова).

- Кожна команда складалася з чотирьох гравців, - розповів організатор змагань, голова Могилів-Подільської міської федерації шахів Андрій Горобець. - Про сильний склад учасників говорить участь в змаганні міжнародного гросмейстера і гросмейстера України, шести міжнародних майстрів та майстрів спорту України, близько 15 кандидатів в майстри спорту.

В результаті запеклої боротьби на шахівницях, 1-е місце зайняла команда м. Хмельницького, 2-е - команда м. Вінниці, 3-є команда м. Жмеринки. Наступні місця відповідно посіли команди міст Чернівці, Козятин, Могилева-Подільського, Калинівки, м. Єдинець та Могилів-Подільського району.

Команди, що зайняли перших 5 місць та переможці на своїх дошках в особистому заліку були нагороджені грошовими призами та солодощами (всього на суму близько 7 тисяч гривень) від генерального спонсора змагань - голови правління Торгового дому «Вацак», депутата Вінницької обласної Ради,  переможця обласної першості з шахів серед депутатів облради Геннадія Вацака. За словами Андрія Горобця, велику матеріальну допомогу також надала Могилів-Подільська міська рада. Змагання проводилися під патронатом Могилів-Подільского міського голови Петра Бровка.

- На змагання такого рівня потрібні надійні партнери-меценати і постійну підтримку нам надає депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Значний призовий фонд, хороша організація і культурна програма дозволяє залучити до змагань серйозних гравців - і з Вінниччини, і з України та Молдови, - прокоментував Андрій Горобець.

Цікавість глядачів та учасників викликала шахова партія між бізнесменом Вацаком та міжнародним гросмейстером з міста Хмельницького Любомиром Михальцем, що завершувала ці змагання. У підсумку - нічия.

- Ще за радянських часів, коли звання було отримати набагато важче, виборов перший дорослий розряд з шахів, - прокоментував свою участь у змаганнях Геннадій Вацак. - Час від часу граю у шахи, «підтримуючи форму». Цікаво було спробувати свої сили у грі із міжнародним гросмейстером. Результатом задоволений – нічия, це для мене дуже хороший результат. Підтримуватиму цей вид спорту у районі – він не має жодних обмежень і доступний усім.

Окрім участі у змаганнях, організатори забезпечили шахістам і цікаву культурну програму, зокрема, відвідування «перлини» Вінниччини - Лядівського скельного монастиря. 

Повернутись Створено: 4 серпня 2016 року, 17:25 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація