Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Внічию з гросмейстером зіграв депутат обласної Ради Геннадій Вацак Роздрукувати

У Могилеві-Подільському в приміщенні НВК №4 відбувся обласний командний кубок Вінниччини з шахів «Дністер-9»,  де взяли участь 9 команд з трьох областей України та Республіки Молдова. Зокрема, команди обласних центрів - міст Хмельницького, Чернівці, Вінниці, районних центрів - міст Могилева-Подільського, Калинівки, Жмеринки, Козятина та Могилів-Подільського району і команда міста Єдинець (Молдова).

- Кожна команда складалася з чотирьох гравців, - розповів організатор змагань, голова Могилів-Подільської міської федерації шахів Андрій Горобець. - Про сильний склад учасників говорить участь в змаганні міжнародного гросмейстера і гросмейстера України, шести міжнародних майстрів та майстрів спорту України, близько 15 кандидатів в майстри спорту.

В результаті запеклої боротьби на шахівницях, 1-е місце зайняла команда м. Хмельницького, 2-е - команда м. Вінниці, 3-є команда м. Жмеринки. Наступні місця відповідно посіли команди міст Чернівці, Козятин, Могилева-Подільського, Калинівки, м. Єдинець та Могилів-Подільського району.

Команди, що зайняли перших 5 місць та переможці на своїх дошках в особистому заліку були нагороджені грошовими призами та солодощами (всього на суму близько 7 тисяч гривень) від генерального спонсора змагань - голови правління Торгового дому «Вацак», депутата Вінницької обласної Ради,  переможця обласної першості з шахів серед депутатів облради Геннадія Вацака. За словами Андрія Горобця, велику матеріальну допомогу також надала Могилів-Подільська міська рада. Змагання проводилися під патронатом Могилів-Подільского міського голови Петра Бровка.

- На змагання такого рівня потрібні надійні партнери-меценати і постійну підтримку нам надає депутат обласної Ради Геннадій Вацак. Значний призовий фонд, хороша організація і культурна програма дозволяє залучити до змагань серйозних гравців - і з Вінниччини, і з України та Молдови, - прокоментував Андрій Горобець.

Цікавість глядачів та учасників викликала шахова партія між бізнесменом Вацаком та міжнародним гросмейстером з міста Хмельницького Любомиром Михальцем, що завершувала ці змагання. У підсумку - нічия.

- Ще за радянських часів, коли звання було отримати набагато важче, виборов перший дорослий розряд з шахів, - прокоментував свою участь у змаганнях Геннадій Вацак. - Час від часу граю у шахи, «підтримуючи форму». Цікаво було спробувати свої сили у грі із міжнародним гросмейстером. Результатом задоволений – нічия, це для мене дуже хороший результат. Підтримуватиму цей вид спорту у районі – він не має жодних обмежень і доступний усім.

Окрім участі у змаганнях, організатори забезпечили шахістам і цікаву культурну програму, зокрема, відвідування «перлини» Вінниччини - Лядівського скельного монастиря. 

Повернутись Створено: 4 серпня 2016 року, 17:25 Переглядів: 846

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація