Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням Роздрукувати

28 січня  на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком –  «Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів внутрішньо перемішеним особам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла».

Це Положення визначає механізм надання пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла громадянам, на яких поширюється дія Законів України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» та «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» коштом Вінницького обласного бюджету, районних бюджетів, і бюджетів місцевого самоврядування.

– Таке рішення необхідно було ухвалити, – зазначає голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Через війну з російським агресором наші співвітчизники вимушені були покинути свої домівки, вони приїхали жити та працювати в інші регіони країни, зокрема – на Вінниччину. Нині в області налічується  близько  4700 внутрішньо переміщених осіб працездатного віку. В межах своїх можливостей ми повинні зробити все, щоб їх підтримати.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 28 січня 2022 року, 11:17 Переглядів: 611

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація