Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Водохреща Роздрукувати

Сергій Татусяк долучився до вінницьких моржів

19 січня голова обласної ради Сергій Татусяк взяв участь у традиційному хрещенському купанні на Вишенському озері. Участь у культурно-спортивному дійстві також взяли голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига, депутати обласної та міської рад, керівники облдержадміністрації та міськвиконкому, представники міського клубу моржів «Нептун», журналісти та усі охочі вінничани.

Перед освяченням водойми та власне купанням, Сергій Татусяк привітав вінничан із третім і завершальним великим святом різдвяно-новорічного циклу – Хрещенням Господнім.
– Сьогодні ми освячуємо у храмах воду, яка є фізичною основою всього живого на землі, і купаємося в освяченій воді. Але занурення у воду це тільки традиція, а головне в цей день – очиститися духовно, покаятися в гріхах і налаштуватися на дотримання християнських заповідей, – зазначив голова облради.
Після здійснення процедури занурення Сергію Татусяку досвідчені моржі вручили медаль «За підтримку і пропаганду здорового способу життя на Вінниччині». Голова описав свої відчуття після купелі як «фантастичні» і зізнався журналістам, що пірнав в ополонку уперше у своєму житті.
– Я довго до цього морально готувався. Сьогодні отримав неймовірні враження та відчуття. Після другого занурення в мене перехопило подих, і я навіть не знав, чи зможу вилізти з ополонки. Але коли вийшов, то тілі розлилась неймовірна легкість, – прокоментував він.
Учасники хрещенського купання відігрівалися гарячим чаєм, а артисти розважали публіку естрадними номерами.

Повернутись Створено: 19 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1050

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація