Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Водохреща Роздрукувати

Сергій Татусяк долучився до вінницьких моржів

19 січня голова обласної ради Сергій Татусяк взяв участь у традиційному хрещенському купанні на Вишенському озері. Участь у культурно-спортивному дійстві також взяли голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола Джига, депутати обласної та міської рад, керівники облдержадміністрації та міськвиконкому, представники міського клубу моржів «Нептун», журналісти та усі охочі вінничани.

Перед освяченням водойми та власне купанням, Сергій Татусяк привітав вінничан із третім і завершальним великим святом різдвяно-новорічного циклу – Хрещенням Господнім.
– Сьогодні ми освячуємо у храмах воду, яка є фізичною основою всього живого на землі, і купаємося в освяченій воді. Але занурення у воду це тільки традиція, а головне в цей день – очиститися духовно, покаятися в гріхах і налаштуватися на дотримання християнських заповідей, – зазначив голова облради.
Після здійснення процедури занурення Сергію Татусяку досвідчені моржі вручили медаль «За підтримку і пропаганду здорового способу життя на Вінниччині». Голова описав свої відчуття після купелі як «фантастичні» і зізнався журналістам, що пірнав в ополонку уперше у своєму житті.
– Я довго до цього морально готувався. Сьогодні отримав неймовірні враження та відчуття. Після другого занурення в мене перехопило подих, і я навіть не знав, чи зможу вилізти з ополонки. Але коли вийшов, то тілі розлилась неймовірна легкість, – прокоментував він.
Учасники хрещенського купання відігрівалися гарячим чаєм, а артисти розважали публіку естрадними номерами.

Повернутись Створено: 19 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 945

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація