Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Віноблагроліс здійснює господарську діяльність за вимогами Лісової опікунської ради Роздрукувати

Повноваження цієї міжнародної та незалежної організації, створеної 1993 року власниками лісів, екологами та профспілками, з метою збереження тропічних природних насаджень, на сьогодні набули глобального значення. Її система сертифікації, яка стосуються ведення лісогосподарських робіт, постачання деревини до споживача, а також переробки, діє у 80-ти країнах світу. 2015 року відбулось офіційне відкриття національного представництва Лісової опікунської ради в Україні.

Тоді ж колектив “Віноблагролісу” отримав право на сертифікацію ведення лісового господарства за системою FSC, а в наступні роки підтвердив поточним аудитом. Ця система ґрунтується на відповідальному управлінні лісами, раціональному використанні деревини. Також мінімізує протиріччя між отриманням прибутку та впливом на екологію, зобов’язує виконувати законодавство та нормативні документи, дотримуватись прав власності місцевих громад на землю і на лісові ресурси.

За словами генерального директора ВОКСЛП “Віноблагроліс” Анатолія Іванця, замовники деревини все частіше цікавляться сертифікованою продукцією.

– Стандарти Лісової опікунської ради зобов’язують наслідувати визнані світові технології. Відповідно до них проводити лісосічні роботи, відтворювати насадження в лісовому та меліоративному фондах, проводити догляд за ними без застосування гербіцидів і хімічних препаратів, – розповідає Анатолій Васильович. – Виконуючи ці вимоги, дочірні підприємства “Віноблагролісу” забезпечують регіон діловою та паливною деревиною. Зокрема постачають дрова та паливну тріску в заклади соціальної сфери, надають послуги населенню.

Також сертифікат Лісової опікунської ради вимагає від керівників створювати належні умови праці на кожному робочому місті. Під час лісових робіт і в переробних цехах працюючі повинні забезпечуватись сучасною технікою та обладнанням, захисною екіпіровкою, попереджувальними знаками, а ще місцями для відпочинку. Для адмінперсоналу мають бути зручні офіси з електронним сучасним обладнанням.

– Всі зазначені заходи необхідно виконувати, адже за цими критеріями працюють в найбільш розвинутих країнах, таких як Німеччина, Англія, Швеція, Японія, Китай, Австралія, Бразилія та інших. І для нас – це приклад для наслідування в лісогосподарській діяльності, – наголошує генеральний директор Анатолій Іванець.

Повернутись Створено: 30 серпня 2017 року, 11:22 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація