Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Віноблагроліс здійснює господарську діяльність за вимогами Лісової опікунської ради Роздрукувати

Повноваження цієї міжнародної та незалежної організації, створеної 1993 року власниками лісів, екологами та профспілками, з метою збереження тропічних природних насаджень, на сьогодні набули глобального значення. Її система сертифікації, яка стосуються ведення лісогосподарських робіт, постачання деревини до споживача, а також переробки, діє у 80-ти країнах світу. 2015 року відбулось офіційне відкриття національного представництва Лісової опікунської ради в Україні.

Тоді ж колектив “Віноблагролісу” отримав право на сертифікацію ведення лісового господарства за системою FSC, а в наступні роки підтвердив поточним аудитом. Ця система ґрунтується на відповідальному управлінні лісами, раціональному використанні деревини. Також мінімізує протиріччя між отриманням прибутку та впливом на екологію, зобов’язує виконувати законодавство та нормативні документи, дотримуватись прав власності місцевих громад на землю і на лісові ресурси.

За словами генерального директора ВОКСЛП “Віноблагроліс” Анатолія Іванця, замовники деревини все частіше цікавляться сертифікованою продукцією.

– Стандарти Лісової опікунської ради зобов’язують наслідувати визнані світові технології. Відповідно до них проводити лісосічні роботи, відтворювати насадження в лісовому та меліоративному фондах, проводити догляд за ними без застосування гербіцидів і хімічних препаратів, – розповідає Анатолій Васильович. – Виконуючи ці вимоги, дочірні підприємства “Віноблагролісу” забезпечують регіон діловою та паливною деревиною. Зокрема постачають дрова та паливну тріску в заклади соціальної сфери, надають послуги населенню.

Також сертифікат Лісової опікунської ради вимагає від керівників створювати належні умови праці на кожному робочому місті. Під час лісових робіт і в переробних цехах працюючі повинні забезпечуватись сучасною технікою та обладнанням, захисною екіпіровкою, попереджувальними знаками, а ще місцями для відпочинку. Для адмінперсоналу мають бути зручні офіси з електронним сучасним обладнанням.

– Всі зазначені заходи необхідно виконувати, адже за цими критеріями працюють в найбільш розвинутих країнах, таких як Німеччина, Англія, Швеція, Японія, Китай, Австралія, Бразилія та інших. І для нас – це приклад для наслідування в лісогосподарській діяльності, – наголошує генеральний директор Анатолій Іванець.

Повернутись Створено: 30 серпня 2017 року, 11:22 Переглядів: 798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація