Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Володимир Зарічанський організував відпочинок для дітей з Бершадського району Роздрукувати

Літо – пора канікул, веселощів та розваг. І важливо, щоб було місце, де дітворі можна було б відпочити змістовно, порозважатися, поласувати морозивом. Дилема про такий відпочинок, насамперед, турбувала вчителів сільських шкіл, які з початком пришкільних таборів повинні були влаштовувати для дітей розважальні дні, складати маршрути подорожей та інше.

Одним з варіантів став сучасний дитячий майданчик біля магазину «Надія» у селі Війтівці Бершадського району, споруджений за сприяння депутата обласної Ради, підприємця Володимира Зарічанського.

Більше тижня сюди щодня зі шкіл району щодня привозили дітей, тут для них були створені всі умови. Одними із гостей майданчика були й школярі з села Кошаринці Бершадського району.

– Напередодні їхнього приїзду подзвонили зі школи, запитали чи не можна було б для дітей організувати на майданчику додаткові розваги. Я з радістю погодився, – розповів депутат. – Коли дітвора приїхала, на них вже чекала ведуча з цілим арсеналом розважальних ігор.

Також від Володимира Зарічанського діти отримали морозиво та інші смаколики. Не були обділені увагою й вчителі, які супроводжували дітвору. Після цікавого кількагодинного розважального марафону та спільного фото на пам’ять щасливі діти поїхали додому.

Повернутись Створено: 25 червня 2018 року, 10:59 Переглядів: 263

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація