Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Володимир Зарічанський організував відпочинок для дітей з Бершадського району Роздрукувати

Літо – пора канікул, веселощів та розваг. І важливо, щоб було місце, де дітворі можна було б відпочити змістовно, порозважатися, поласувати морозивом. Дилема про такий відпочинок, насамперед, турбувала вчителів сільських шкіл, які з початком пришкільних таборів повинні були влаштовувати для дітей розважальні дні, складати маршрути подорожей та інше.

Одним з варіантів став сучасний дитячий майданчик біля магазину «Надія» у селі Війтівці Бершадського району, споруджений за сприяння депутата обласної Ради, підприємця Володимира Зарічанського.

Більше тижня сюди щодня зі шкіл району щодня привозили дітей, тут для них були створені всі умови. Одними із гостей майданчика були й школярі з села Кошаринці Бершадського району.

– Напередодні їхнього приїзду подзвонили зі школи, запитали чи не можна було б для дітей організувати на майданчику додаткові розваги. Я з радістю погодився, – розповів депутат. – Коли дітвора приїхала, на них вже чекала ведуча з цілим арсеналом розважальних ігор.

Також від Володимира Зарічанського діти отримали морозиво та інші смаколики. Не були обділені увагою й вчителі, які супроводжували дітвору. Після цікавого кількагодинного розважального марафону та спільного фото на пам’ять щасливі діти поїхали додому.

Повернутись Створено: 25 червня 2018 року, 10:59 Переглядів: 381

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація