Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Володимир Зарічанський організував відпочинок для дітей з Бершадського району Роздрукувати

Літо – пора канікул, веселощів та розваг. І важливо, щоб було місце, де дітворі можна було б відпочити змістовно, порозважатися, поласувати морозивом. Дилема про такий відпочинок, насамперед, турбувала вчителів сільських шкіл, які з початком пришкільних таборів повинні були влаштовувати для дітей розважальні дні, складати маршрути подорожей та інше.

Одним з варіантів став сучасний дитячий майданчик біля магазину «Надія» у селі Війтівці Бершадського району, споруджений за сприяння депутата обласної Ради, підприємця Володимира Зарічанського.

Більше тижня сюди щодня зі шкіл району щодня привозили дітей, тут для них були створені всі умови. Одними із гостей майданчика були й школярі з села Кошаринці Бершадського району.

– Напередодні їхнього приїзду подзвонили зі школи, запитали чи не можна було б для дітей організувати на майданчику додаткові розваги. Я з радістю погодився, – розповів депутат. – Коли дітвора приїхала, на них вже чекала ведуча з цілим арсеналом розважальних ігор.

Також від Володимира Зарічанського діти отримали морозиво та інші смаколики. Не були обділені увагою й вчителі, які супроводжували дітвору. Після цікавого кількагодинного розважального марафону та спільного фото на пам’ять щасливі діти поїхали додому.

Повернутись Створено: 25 червня 2018 року, 10:59 Переглядів: 307

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація