Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Володимир Зарічанський організував відпочинок для дітей з Бершадського району Роздрукувати

Літо – пора канікул, веселощів та розваг. І важливо, щоб було місце, де дітворі можна було б відпочити змістовно, порозважатися, поласувати морозивом. Дилема про такий відпочинок, насамперед, турбувала вчителів сільських шкіл, які з початком пришкільних таборів повинні були влаштовувати для дітей розважальні дні, складати маршрути подорожей та інше.

Одним з варіантів став сучасний дитячий майданчик біля магазину «Надія» у селі Війтівці Бершадського району, споруджений за сприяння депутата обласної Ради, підприємця Володимира Зарічанського.

Більше тижня сюди щодня зі шкіл району щодня привозили дітей, тут для них були створені всі умови. Одними із гостей майданчика були й школярі з села Кошаринці Бершадського району.

– Напередодні їхнього приїзду подзвонили зі школи, запитали чи не можна було б для дітей організувати на майданчику додаткові розваги. Я з радістю погодився, – розповів депутат. – Коли дітвора приїхала, на них вже чекала ведуча з цілим арсеналом розважальних ігор.

Також від Володимира Зарічанського діти отримали морозиво та інші смаколики. Не були обділені увагою й вчителі, які супроводжували дітвору. Після цікавого кількагодинного розважального марафону та спільного фото на пам’ять щасливі діти поїхали додому.

Повернутись Створено: 25 червня 2018 року, 10:59 Переглядів: 287

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація