Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Володимир Зарічанський подарував маленьким тростянчанам «Надію» Роздрукувати

Днями у Тростянці на території місцевого дитсадочка №1 встановлено дитячий майданчик «Надія», подарований підприємцем із Бершадського району, депутатом обласної Ради Володимиром Зарічанським. 

Велелюдно і гамірно було на площі майданчика – діти веселились, бавились на щойно встановлених ігрових спорудах і, звісно, радували присутніх своїм гарним настроєм.

Свято розпочалося із виступу священика УПЦ КП отця Валерія, після чого він освятив новозбудований дитячий майданчик.

Після традиційного перерізання стрічки всіх гостей було запрошено до глядацької зали садочка для продовження святкової програми, яку підготували маленькі вихованці. Віршовані імпровізації, пісні та танці розчулювали дорослих.

– Я хочу побажати, аби не згасало джерело щедрості та доброти усіх тих, хто пам'ятає про потреби дітей та турбується про їхнє благополуччя, – висловила слова вдячності від вихованців, батьків і від колективу ДНЗ №1 Володимиру Зарічанському директор Віра Дробна.

Також зі словами вітань до усіх присутніх звернувся заступник селищного голови Михайло Гріщенко, який подякував меценату і зазначив, що Володимир Анатолійович завжди є ініціатором всіх добрих справ та вдало їх реалізовує.

В свою чергу депутат обласної Ради подякував за організацію свята і теплу, дружню атмосферу.

– Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. Тому, мабуть, і я сьогодні поринув у спогади свого дитинства, як мене, малого, мати вела до цього дитячого садочка. І я дуже радий, що маю змогу допомогти своєму першому освітньому закладу. Це була моя мрія – зробити прекрасний подарунок для свого дитячого садочка, а саме: ігровий дитячий майданчик. Хочу висловити слова подяки всім, хто долучився до встановлення майданчика та благоустрою території. Безумовно, тільки гуртом, спільними зусиллями ми зможемо покращити рівень нашого життя, забезпечити соціально-економічний розвиток нашого краю, – підкреслив. Володимир Зарічанський. 

До того ж, всі діти отримали солодощі та подарунки від мецената, а веселий настрій глядачам подарували виступи акторів-аніматорів.

Повернутись Створено: 27 жовтня 2017 року, 09:28 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація