9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Володимир Зарічанський відвідав бійців у зоні АТО Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці священик Ростислав Процанін та волонтер Аліна Мазур здійснили поїздку у зону проведення АТО, де відвідали бійців 17 ОМПБ 57 бригади на місцях дислокацій у Донецької області.

1500 км різних шляхів подолали наші земляки, щоб привезти допомогу, підбадьорити хлопців словами підтримки, щирою молитвою та дитячими малюнками. Цього разу бійці отримали медикаменти (знеболюючі та противірусні препарати), м’ясні, молочні, хлібо-булочні продукти, воду, овочі, консервацію, солодощі тощо. Також комплектуючі до бензопили, яку передали хлопцям під час попередньої поїздки, олива для двигуна, набір ключів, дві бочки для забору води та інше. Для підтримки бійцям передали дитячі малюнки створені з любов’ю вихованцями ДНЗ «Світанок» с.Великої Киріївки.

Зі словами вдячності за допомогу та підтримку бійців командування 17 ОМПБ 57 бригади вручили грамоти меценату  Володимиру Зарічанському, священику Ростиславу Процаніну та волонтеру Аліні Мазур. Такі ж грамоти передали Бирлівській, Березівській, Війтівській, Сумівській та Шляхівській школам.

Повернутись Створено: 16 листопада 2017 року, 17:38 Переглядів: 648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація