Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Володимир Зарічанський відвідав Маньківський та Соболівський будинки для літніх людей Роздрукувати

Під час серпневих свят депутат обласної Ради Володимир Зарічанський разом з депутатом Бершадської районної ради Людмилою Крук та музикантом, баяністом-віртуозом Андрієм Лавренюком вирішили створити родинну атмосферу в Маньківському будинку для літніх людей, що у Бершадському районі та подарувати їм сімейне свято.

Після спілкування підопічні закладу уважно слухали вітання на свою адресу і пригощалися смаколиками, якими почастували гості.

Святкову музичну програму підготував та провів для присутніх викладач Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького Андрій Лавринюк. У його виконанні звучали різноманітні мелодії на баяні й пісенні композиції, які радо підхоплювали всі присутні. До речі, баян залишився в закладі, бо був придбаний і подарований Володимиром Анатолійовичем одному з мешканців будинку. Також для підопічних закладу з інвалідністю були придбані ходунки. Отримали в цей день люди й обіцяні телевізори, закуплені Володимиром Зарічанським та встановлені за його ініціативи. Не залишилися без уваги й працівники закладу, які отримали у подарунок електрочайник.

Також Володимир Зарічанський відвідав мешканців Соболівського будинку для літніх людей. Метою зустрічі було поліпшення перебування та дозвілля мешканців у згаданому закладі.

Володимир Анатолійович разом з Людмилою Крук,  Андрієм Лавринюком та персоналом будинку для літніх людей пригощали підопічних закладу пиріжками з яблуками та маком, кавунами, печивом, цукерками. Також депутат обласної Ради передав у подарунок колективові електрочайник.

– Це було дійсно гарне, навіть родинне, свято для мешканців, які перебувають тут, у будинку престарілих, а також й особисто для мене, бо черпаю наснагу та задоволення від спілкування з усіма ними. Потрібно завжди пам'ятати: як ми сьогодні опікуємося нашими бабусями і дідусями, батьками та матерями, так завтра наші діти й онуки опікуватимуться нами, – підсумував Володимир Анатолійович завершення зустрічі.

Також депутат облради зауважив, що робитиме все можливе, щоб змінити атмосферу в таких будинках, і привернути увагу всіх небайдужих до людей похилого віку.

Повернутись Створено: 27 серпня 2018 року, 12:57 Переглядів: 319

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація