Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Володимир Зарічанський відвідав Маньківський та Соболівський будинки для літніх людей Роздрукувати

Під час серпневих свят депутат обласної Ради Володимир Зарічанський разом з депутатом Бершадської районної ради Людмилою Крук та музикантом, баяністом-віртуозом Андрієм Лавренюком вирішили створити родинну атмосферу в Маньківському будинку для літніх людей, що у Бершадському районі та подарувати їм сімейне свято.

Після спілкування підопічні закладу уважно слухали вітання на свою адресу і пригощалися смаколиками, якими почастували гості.

Святкову музичну програму підготував та провів для присутніх викладач Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького Андрій Лавринюк. У його виконанні звучали різноманітні мелодії на баяні й пісенні композиції, які радо підхоплювали всі присутні. До речі, баян залишився в закладі, бо був придбаний і подарований Володимиром Анатолійовичем одному з мешканців будинку. Також для підопічних закладу з інвалідністю були придбані ходунки. Отримали в цей день люди й обіцяні телевізори, закуплені Володимиром Зарічанським та встановлені за його ініціативи. Не залишилися без уваги й працівники закладу, які отримали у подарунок електрочайник.

Також Володимир Зарічанський відвідав мешканців Соболівського будинку для літніх людей. Метою зустрічі було поліпшення перебування та дозвілля мешканців у згаданому закладі.

Володимир Анатолійович разом з Людмилою Крук,  Андрієм Лавринюком та персоналом будинку для літніх людей пригощали підопічних закладу пиріжками з яблуками та маком, кавунами, печивом, цукерками. Також депутат обласної Ради передав у подарунок колективові електрочайник.

– Це було дійсно гарне, навіть родинне, свято для мешканців, які перебувають тут, у будинку престарілих, а також й особисто для мене, бо черпаю наснагу та задоволення від спілкування з усіма ними. Потрібно завжди пам'ятати: як ми сьогодні опікуємося нашими бабусями і дідусями, батьками та матерями, так завтра наші діти й онуки опікуватимуться нами, – підсумував Володимир Анатолійович завершення зустрічі.

Також депутат облради зауважив, що робитиме все можливе, щоб змінити атмосферу в таких будинках, і привернути увагу всіх небайдужих до людей похилого віку.

Повернутись Створено: 27 серпня 2018 року, 12:57 Переглядів: 420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація