Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Володимир Зарічанський відвідав Маньківський та Соболівський будинки для літніх людей Роздрукувати

Під час серпневих свят депутат обласної Ради Володимир Зарічанський разом з депутатом Бершадської районної ради Людмилою Крук та музикантом, баяністом-віртуозом Андрієм Лавренюком вирішили створити родинну атмосферу в Маньківському будинку для літніх людей, що у Бершадському районі та подарувати їм сімейне свято.

Після спілкування підопічні закладу уважно слухали вітання на свою адресу і пригощалися смаколиками, якими почастували гості.

Святкову музичну програму підготував та провів для присутніх викладач Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького Андрій Лавринюк. У його виконанні звучали різноманітні мелодії на баяні й пісенні композиції, які радо підхоплювали всі присутні. До речі, баян залишився в закладі, бо був придбаний і подарований Володимиром Анатолійовичем одному з мешканців будинку. Також для підопічних закладу з інвалідністю були придбані ходунки. Отримали в цей день люди й обіцяні телевізори, закуплені Володимиром Зарічанським та встановлені за його ініціативи. Не залишилися без уваги й працівники закладу, які отримали у подарунок електрочайник.

Також Володимир Зарічанський відвідав мешканців Соболівського будинку для літніх людей. Метою зустрічі було поліпшення перебування та дозвілля мешканців у згаданому закладі.

Володимир Анатолійович разом з Людмилою Крук,  Андрієм Лавринюком та персоналом будинку для літніх людей пригощали підопічних закладу пиріжками з яблуками та маком, кавунами, печивом, цукерками. Також депутат обласної Ради передав у подарунок колективові електрочайник.

– Це було дійсно гарне, навіть родинне, свято для мешканців, які перебувають тут, у будинку престарілих, а також й особисто для мене, бо черпаю наснагу та задоволення від спілкування з усіма ними. Потрібно завжди пам'ятати: як ми сьогодні опікуємося нашими бабусями і дідусями, батьками та матерями, так завтра наші діти й онуки опікуватимуться нами, – підсумував Володимир Анатолійович завершення зустрічі.

Також депутат облради зауважив, що робитиме все можливе, щоб змінити атмосферу в таких будинках, і привернути увагу всіх небайдужих до людей похилого віку.

Повернутись Створено: 27 серпня 2018 року, 12:57 Переглядів: 678

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація