Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Володимир Зеленський підписав заявку на членство України у Європейському Союзі Роздрукувати

Україна звертається до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання до ЄС за новою спеціальною процедурою. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у зверненні.

– Європейці усвідомлюють, що наші солдати борються за нашу державу, а отже, і за всю Європу. За мир для всіх європейських країн, за життя дітей, за рівноправність, за демократію. І це дає нам повне право зробити таке. Ми звертаємося до Європейського Союзу щодо невідкладного приєднання України за новою спеціальною процедурою, – наголосив Глава держави.

Президент подякував партнерам України за те, що вони поряд з українцями, та водночас зазначив, що мета України – бути разом з усіма європейцями і, головне, – бути нарівні.

– Я впевнений, що це справедливо. Я впевнений, що ми на це заслуговуємо. Я впевнений, що все це можливо, – зазначив Володимир Зеленський.

Документи адресовані Еммануелю Макрону, Президентові Франції, Шарлю Мішелю, Президентові Європейської ради, Урсулі фон дер Ляєн, Президенту Європейської комісії, та Роберті Мецолі, Президенту Європейського парламенту.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 28 лютого 2022 року, 18:43

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація