20 червня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 14.06.2019 №123 Про чергову 38 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 1. Провести пленарне засідання чергової 38 сесії обласної Ради 7 скликання 26 червня 2019 року о 10.00 годині в ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

Волонтер Корпусу миру США навчає ораторській майстерності керівників громад Вінниччини Роздрукувати

12 квітня відбулось засідання правління обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Зустріч відбувалася у режимі онлайн-включення під головуванням очільника обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника. У роботі засідання взяли участь члени правління, керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк та керівники структурних підрозділів Асоціації.

Про результати роботи Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за І квартал 2019 року поінформували завідувач Центру організаційно-правової роботи, розвитку інвестиційної спроможності та використання внутрішніх ресурсів  Світлана Буяльська та завідувач Центру комунікацій, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Ольга Олійник.

– За звітний період Асоціація провела комплекс організаційних заходів, спеціалістами надавались консультації щодо грантової діяльності та з юридичних питань.  Крім цього, Асоціацією підготовлено методичні матеріали для громад області, членам Асоціації надсилались моніторинги грантових пропозицій для Вінницької області та моніторинги законодавчих змін. Продовжується адміністрування 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та грантова робота ВОАОМС. Відтак, протягом лютого ми провели виїзні форуми у Калинівці, Тростянці,  Бершаді, Мурованих Курилівцях, Гайсині та Теплику в рамках інформування учасників Обласного конкурсу щодо умов та особливостей цьогорічного конкурсу. Надали близько тисячі консультацій з написання проектних заявок, – повідомила Світлана Буяльська.

Завідувач Центру комунікацій, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів ВОАОМС Ольга Олійник зазначила, що окрім міжнародного проекту для самозайнятості сільської молоді «JOURNEY», в області наразі реалізуються ще три проекти. Один з них стосується волонтерства на Вінниччині, де одним із напрямів є співпраця із волонтером Корпусу миру США.

– Відбулися візити наших волонтерів до трьох районів області ­– Літинського, Калинівського і Чернівецького, де презентували ідею волонтерства серед молоді. Ми також започаткували рубрику корисних порад від волонтера Корпусу миру для керівників територіальних громад. Волонтерка ділиться найбільш актуальними кейсами з ораторської майстерності та навчає практики оволодіння менеджерськими якостями, – поінформувала Ольга Олійник.

Керівник Секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк запропонував членам правління план роботи Асоціації на ІІ квартал 2019 року. Проект був одноголосно підтриманий усіма членами правління.

– Правління Асоціації прагне, щоб усі об’єднані територіальні громади Вінницької області мали партнерів у інших областях України. Тож, ми плануємо найближчим часом організувати масштабний спільний Форум партнерства за участі Хмельницької, Житомирської та  Івано-Франківської областей, – поділився перспективами до плану роботи Асоціації Віктор Вікалюк.

Голова ВОАОМС Анатолій Олійник повідомив про приєднання Строїнецької сільської ради Тиврівського району до членства в Асоціації та у зв’язку.

 

Повернутись Створено: 12 квітня 2019 року, 16:02 Переглядів: 257

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація