Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Волонтер Корпусу миру США навчає ораторській майстерності керівників громад Вінниччини Роздрукувати

12 квітня відбулось засідання правління обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Зустріч відбувалася у режимі онлайн-включення під головуванням очільника обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника. У роботі засідання взяли участь члени правління, керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк та керівники структурних підрозділів Асоціації.

Про результати роботи Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за І квартал 2019 року поінформували завідувач Центру організаційно-правової роботи, розвитку інвестиційної спроможності та використання внутрішніх ресурсів  Світлана Буяльська та завідувач Центру комунікацій, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів Ольга Олійник.

– За звітний період Асоціація провела комплекс організаційних заходів, спеціалістами надавались консультації щодо грантової діяльності та з юридичних питань.  Крім цього, Асоціацією підготовлено методичні матеріали для громад області, членам Асоціації надсилались моніторинги грантових пропозицій для Вінницької області та моніторинги законодавчих змін. Продовжується адміністрування 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та грантова робота ВОАОМС. Відтак, протягом лютого ми провели виїзні форуми у Калинівці, Тростянці,  Бершаді, Мурованих Курилівцях, Гайсині та Теплику в рамках інформування учасників Обласного конкурсу щодо умов та особливостей цьогорічного конкурсу. Надали близько тисячі консультацій з написання проектних заявок, – повідомила Світлана Буяльська.

Завідувач Центру комунікацій, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів ВОАОМС Ольга Олійник зазначила, що окрім міжнародного проекту для самозайнятості сільської молоді «JOURNEY», в області наразі реалізуються ще три проекти. Один з них стосується волонтерства на Вінниччині, де одним із напрямів є співпраця із волонтером Корпусу миру США.

– Відбулися візити наших волонтерів до трьох районів області ­– Літинського, Калинівського і Чернівецького, де презентували ідею волонтерства серед молоді. Ми також започаткували рубрику корисних порад від волонтера Корпусу миру для керівників територіальних громад. Волонтерка ділиться найбільш актуальними кейсами з ораторської майстерності та навчає практики оволодіння менеджерськими якостями, – поінформувала Ольга Олійник.

Керівник Секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк запропонував членам правління план роботи Асоціації на ІІ квартал 2019 року. Проект був одноголосно підтриманий усіма членами правління.

– Правління Асоціації прагне, щоб усі об’єднані територіальні громади Вінницької області мали партнерів у інших областях України. Тож, ми плануємо найближчим часом організувати масштабний спільний Форум партнерства за участі Хмельницької, Житомирської та  Івано-Франківської областей, – поділився перспективами до плану роботи Асоціації Віктор Вікалюк.

Голова ВОАОМС Анатолій Олійник повідомив про приєднання Строїнецької сільської ради Тиврівського району до членства в Асоціації та у зв’язку.

 

Повернутись Створено: 12 квітня 2019 року, 16:02 Переглядів: 293

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація