Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Волонтери з Тростянеччини побували на передовій Роздрукувати

Нещодавно волонтери Благодійного фонду „Тростянеччина” відвідали земляків  30-ї окремої механізованої бригади, яка дислокується в районі Волновахи. Зокрема, побували у Старогнатівці та Зеленому Гаю, в 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді у Красногорівці та Мар’їнці та у 128-ій окремій гірсько-піхотній бригаді Ясинуватського та Мар’янського районів. Волонтери доставили туди понад дві тонни продуктів та питної води.

- Складність в тому, що відсотків шістдесят шляху на Донеччині доводилося їхати по передовій, а іноді  - й дорогами, які прострілюються ворогами щоночі і вдень, - говорить  редактор газети „Тростянецькі вісті” Анатолій Савченко.

Волонтери відзначають, що дедалі важче стає організовувати поїздки у зону АТО, але вони мають помічників. Уже третій рік суттєво сприяють організації таких поїздок депутат обласної Ради Геннадій Мазур та підприємець Таїсія Мазур.          Цього разу активно допомагали Савинецька, Демидівська, Торканівська сільські ради, трудові колективи Четвертинівської та Цибулівської шкіл, громада села Капустяни, підприємці та фермери.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2016 року, 13:01 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація