Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

«Вовки да Вінчі» – у складі 59 окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка з Вінниччини Роздрукувати

Батальйон «Вовки да Вінчі» увійшов до складу 59 окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка з Вінниччини.  Батальйон оголосив про призначення нового командира, ним став Сергій Філімонов. Батальйон під його керівництвом носитиме назву «Вовки Да Вінчі» (1-ша окрема штурмова рота ДУК ПС) – це спільне рішення всіх членів батальйону.

– Ми тепер є частиною 59-ї бригади. Більшість бійців, що воювали з Дмитром Коцюбайлом від початку 2014 року, перейшли з нами до 59-ї бригади, – написала медикиня батальйону Аліна Михайлова. – Бажання деяких підрозділів мати у своїй назві «Да Вінчі» лише свідчить про велич подвигів Дмитра Коцюбайла та пошану до нього. Від себе можу сказати, що ім'я цього легендарного командира ще довго надихатиме на героїчні вчинки багатьох українців.

Сергій Філімонов зазначив, що для нього велика честь очолити підрозділ, що носить ім’я його побратима, героя України Дмитра Коцюбайла.

– Я воюю у складі Вовків з 2022 року, очолював штурмову роту «Гонор». Ми пройшли вогонь і воду разом – Соледар, Бахмут, Лисичанськ... І зараз наш батальйон готовий до нових звершень! Тож закликаю українців долучатися до наших лав! – написав командир підрозділу на сторінці у Фейсбук.

Повернутись Створено: 7 лютого 2024 року, 16:40

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація