Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вперше День села відзначили у Михайлівці Роздрукувати

29 жовтня жителі Михайлівки Бершадського району вперше святкували День села. У приміщенні Будинку культури до жителів громади звернувся Михайлівський сільський голова Анатолій Палагній. Він подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Наголосив, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. Очільник села вручив селянам подяки за особистий внесок у розвиток Михайлівської територіальної громади, активну участь у її громадському житті, а також відзначив депутата обласної Ради Володимира Зарічанського за небайдужість, підтримку та спонсорську допомогу у проведенні свят.

- Низький уклін і велика шана усім михайлівчанам за любов до рідної землі, за посильний внесок у розвиток села, - зазначив під час виступу Володимир Зарічанський. - Хочу побажати кожному з вас розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках.

В знак шани та поваги він вручив михайлівській громаді запашний коровай та подарував плазмовий телевізор місцевій школі.

Організатори концерту не обминули увагою нікого - і довгожителів села, а саме Марію Німчук, якій виповнилось 97 років, і 21 подружню пару, які прожили разом більше 50 років, і новостворені сім’ї, і матерів-героїнь,  і наймолодших жителів та ювілярів цього місяця. Усім подарували вітальні листівки, подарунки, квіти та вокальні номери.

Після закінчення концерту свято продовжилося розвагами, де кожний зміг пригоститися смаколиками від сільських господинь, а найбільше всім смакувала рибна юшка.

Повернутись Створено: 30 жовтня 2017 року, 17:34
Оновлено: 30 жовтня 2017 року, 17:37
Переглядів: 1566

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація