Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вперше дитяча футбольна команда Вінницького району перемогла на Всеукраїнських змаганнях Роздрукувати

У м. Скадовськ Херсонської області пройшли фінальні Всеукраїнські змагання з футболу на Кубок «Золотий Колос України» серед команд юнаків 2005-2006 р.н.  Цьогоріч юні футболісти Вінницького району, які вперше брали участь у турнірі, вибороли право представляти область на всеукраїнському рівні серед кращих сільських команд держави.

Для забезпечення повноцінного проживання, харчування та розваг юних футболістів з сіл Агрономічне, Зарванці та Стрижавки потрібні були кошти. Оргкомітет звернувся до депутатів обласної Ради Олександра Масленнікова та Сергія Кривешка, вони відгукнулись та надали частину необхідних грошей.

- Дізнавшись про вражаючі результати наших футболістів, які вперше взяли участь у цьому турнірі і одразу пройшли у фінальну частину, згодився допомогти, - розповідає Олександр Масленніков. – Вважаю, що заняття спортом необхідні кожній дитині, а ці хлопці своєю щоденною наполегливою працею на полі довели, що вони найкращі у Вінницькій області. Вітаю їх із досягнутим результатом та бажаю нових перемог.

Сприяли у організації поїздки і депутат обласної ради Сергій Ткачук, голова ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк та багато інших небайдужих депутатів та підприємців. Провести футболістів у дорогу та побажати їм перемог приїхав депутат обласної Ради Сергій Кривешко.

За підсумком трьох ігор збірна Вінницького району, посівши перше місце у своїй групі, вийшла до півфіналу турніру. До речі, наші юнаки були єдиними, хто виграв усі три поєдинки у групах.  У результаті команда Вінницького району виборола ІІІ місце у фінальній частині Всеукраїнської першості на Кубок «Золотий Колос України». Артур Козачук із села Зарванці став кращим гравцем турніру. Як зауважили організатори, він, протягом змагань і в полі, і на воротах, і навіть отримавши червону картку та пропустивши одну гру, був найкращим. Це серйозний результат, адже юні футболісти краю вперше брали участь у цих змаганнях і одразу вдалось увійти до когорти кращих команд на теренах всієї України.

За матеріалами Вінницької регіональної газети «Подільська зоря».

Повернутись Створено: 17 липня 2017 року, 16:25 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація