Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вперше на Крижопільщині відкрито спортивний комплекс сільською територіальною громадою Роздрукувати

У селі Голубече Крижопільського району відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика. На свято завітав депутат обласної Ради Юрій Семенюк.

– На сьогодні вперше громада довела, що при бажанні сільського голови, депутатів та виконавчого апарату ради самотужки зроблено та введено в дію спортивний комплекс – чудовий подарунок територіальній громаді, – зазначає Юрій Васильович.

З вітальним словом виступив Голубецький сільський голова Олег Коваль, подякувавши жителям громади, депутатам та членам виконавчого комітету за підтримку у виділенні коштів на спорудження стадіону, облаштування бігових доріжок, місць для глядачів. За його словами, всього з бюджету сільської ради виділено близько 1,5 млн. грн.

Громаду села, усіх учасників святкового заходу з Днем фізичної культури та спорту і такою важливою подією в житті села вітав голова райдержадміністрації Валентин Панчук. Він наголосив, що відкриття стадіону є свідченням того, що сільська рада дбає про людей, в першу чергу, про молодь та підростаюче покоління.

Святкове привітання та щирі слова подяки територіальна громада села та гості свята почули і від депутата облради Юрія Семенюка.

– Бажання сільського голови служити громаді, повсякденно перейматись проблемами села – і результат очевидний. Майбутнє нації – це здоров’я наших дітей, а розвинена інфраструктура села – запорука його розвитку, його чисельності, – підкреслив Юрій Васильович. – Після такого вдалого старту сільської громади с. Голубече інші сільські територіальні громади району також виготовляють проектну документацію на спорудження потужного, сучасного спортивного комплексу.

Під час святкування відбулось нагородження Почесними грамотами спортсменів, активних учасників різноманітних змагань із числа жителів територіальної громади.

Художній колектив сільського Будинку культури та юні жителі села розважали присутніх концертною програмою. Також відбулись товариські зустрічі між молодіжними футбольними командами сіл Голубече і Зеленянка та між командами ветеранів Крижополя і Гайсина.

Протягом всього свята смачними стравами усіх бажаючих пригощали місцеві кулінари й організатори свята.

 

 

Повернутись Створено: 13 вересня 2017 року, 14:34 Переглядів: 621

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація