Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вперше на Крижопільщині відкрито спортивний комплекс сільською територіальною громадою Роздрукувати

У селі Голубече Крижопільського району відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика. На свято завітав депутат обласної Ради Юрій Семенюк.

– На сьогодні вперше громада довела, що при бажанні сільського голови, депутатів та виконавчого апарату ради самотужки зроблено та введено в дію спортивний комплекс – чудовий подарунок територіальній громаді, – зазначає Юрій Васильович.

З вітальним словом виступив Голубецький сільський голова Олег Коваль, подякувавши жителям громади, депутатам та членам виконавчого комітету за підтримку у виділенні коштів на спорудження стадіону, облаштування бігових доріжок, місць для глядачів. За його словами, всього з бюджету сільської ради виділено близько 1,5 млн. грн.

Громаду села, усіх учасників святкового заходу з Днем фізичної культури та спорту і такою важливою подією в житті села вітав голова райдержадміністрації Валентин Панчук. Він наголосив, що відкриття стадіону є свідченням того, що сільська рада дбає про людей, в першу чергу, про молодь та підростаюче покоління.

Святкове привітання та щирі слова подяки територіальна громада села та гості свята почули і від депутата облради Юрія Семенюка.

– Бажання сільського голови служити громаді, повсякденно перейматись проблемами села – і результат очевидний. Майбутнє нації – це здоров’я наших дітей, а розвинена інфраструктура села – запорука його розвитку, його чисельності, – підкреслив Юрій Васильович. – Після такого вдалого старту сільської громади с. Голубече інші сільські територіальні громади району також виготовляють проектну документацію на спорудження потужного, сучасного спортивного комплексу.

Під час святкування відбулось нагородження Почесними грамотами спортсменів, активних учасників різноманітних змагань із числа жителів територіальної громади.

Художній колектив сільського Будинку культури та юні жителі села розважали присутніх концертною програмою. Також відбулись товариські зустрічі між молодіжними футбольними командами сіл Голубече і Зеленянка та між командами ветеранів Крижополя і Гайсина.

Протягом всього свята смачними стравами усіх бажаючих пригощали місцеві кулінари й організатори свята.

 

 

Повернутись Створено: 13 вересня 2017 року, 14:34 Переглядів: 547

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація