Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вперше останній дзвінок пролунав для вихованців навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» Роздрукувати

31 травня останній дзвінок пролунав для вихованців комунального закладу обласної Ради Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко». На урочисту лінійку запросили голову обласної Ради Анатолія Олійника.

– «Гніздечко» є прикладом того, як в незалежній Україні приділяється увага дітям. Вони знайшли собі домівку у цьому закладі. Для них тут створені усі умови для проживання, навчання та розвитку, – прокоментував Анатолій Олійник.

З 1 вересня 2018 року в навчально-реабілітаційному центрі було відкрито 1 клас  для 10 учнів з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями, каже директор центру Михайло Басюк. До нового навчального року ще десятеро вихованців підуть до 1 класу на базі «Гніздечка».

– Коли минулого року ми відкривали нашу школу, для нас все було вперше – і перший дзвінок, і перший клас, і Нова українська школа, – сказав директор Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» Михайло Басюк. – Велика радість, що нам усім це вдалося. Насамперед вдячний нашим дітям, вони протягом року старанно навчалися. Велика подяка вчителям. Переконаний, разом з вами ми робимо гарну справу.

У навчально-реабілітаційному центрі, як повідомили, навчається та виховується 79 дітей, з них одна дитина-сирота, 19 дітей, позбавлених батьківського піклування, 59 дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також 25 дітей з інвалідністю.

У центрі сформовано 6 виховних груп. З них, 2 групи для дітей з порушенням інтелекту, 2 групи для дітей-логопатів старшого дошкільного і молодшого шкільного віку, 2 виховні групи для дітей шкільного віку. 29 дітей навчаються в ЗШ І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради та 20 дітей в спеціальній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням.

Освітній процес в навчально-реабілітаційному центрі здійснюється за спеціальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки  України. Проводяться корекційні заняття з розвитку мовлення, ритміки, лікувальної фізкультури, соціально-побутового орієнтування.

Діти займаються у різноманітних секціях та гуртках на базі центру, а також в закладах позашкільної освіти міста Вінниці. Серед них – футбол, баскетбол, бокс, хоровий та естрадний спів, сучасні танці, тощо.

По завершенню урочистостей голова обласної Ради пройшовся коридорами закладу, оглянув харчоблок та кімнати, де навчаються, відпочивають і проживають вихованці. Директор центру «Гніздечко» Михайло Басюк, каже, цьогоріч планують облаштувати кімнату для 2 класу в рамках концепції Нової української школи, а також провести ремонт медичного блоку та групових приміщень, де проживають старші діти.

Повернутись Створено: 31 травня 2019 року, 13:24
Оновлено: 31 травня 2019 року, 13:25
Переглядів: 484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація