Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вперше останній дзвінок пролунав для вихованців навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» Роздрукувати

31 травня останній дзвінок пролунав для вихованців комунального закладу обласної Ради Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко». На урочисту лінійку запросили голову обласної Ради Анатолія Олійника.

– «Гніздечко» є прикладом того, як в незалежній Україні приділяється увага дітям. Вони знайшли собі домівку у цьому закладі. Для них тут створені усі умови для проживання, навчання та розвитку, – прокоментував Анатолій Олійник.

З 1 вересня 2018 року в навчально-реабілітаційному центрі було відкрито 1 клас  для 10 учнів з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями, каже директор центру Михайло Басюк. До нового навчального року ще десятеро вихованців підуть до 1 класу на базі «Гніздечка».

– Коли минулого року ми відкривали нашу школу, для нас все було вперше – і перший дзвінок, і перший клас, і Нова українська школа, – сказав директор Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» Михайло Басюк. – Велика радість, що нам усім це вдалося. Насамперед вдячний нашим дітям, вони протягом року старанно навчалися. Велика подяка вчителям. Переконаний, разом з вами ми робимо гарну справу.

У навчально-реабілітаційному центрі, як повідомили, навчається та виховується 79 дітей, з них одна дитина-сирота, 19 дітей, позбавлених батьківського піклування, 59 дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також 25 дітей з інвалідністю.

У центрі сформовано 6 виховних груп. З них, 2 групи для дітей з порушенням інтелекту, 2 групи для дітей-логопатів старшого дошкільного і молодшого шкільного віку, 2 виховні групи для дітей шкільного віку. 29 дітей навчаються в ЗШ І-ІІІ ступенів № 35 Вінницької міської ради та 20 дітей в спеціальній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням.

Освітній процес в навчально-реабілітаційному центрі здійснюється за спеціальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки  України. Проводяться корекційні заняття з розвитку мовлення, ритміки, лікувальної фізкультури, соціально-побутового орієнтування.

Діти займаються у різноманітних секціях та гуртках на базі центру, а також в закладах позашкільної освіти міста Вінниці. Серед них – футбол, баскетбол, бокс, хоровий та естрадний спів, сучасні танці, тощо.

По завершенню урочистостей голова обласної Ради пройшовся коридорами закладу, оглянув харчоблок та кімнати, де навчаються, відпочивають і проживають вихованці. Директор центру «Гніздечко» Михайло Басюк, каже, цьогоріч планують облаштувати кімнату для 2 класу в рамках концепції Нової української школи, а також провести ремонт медичного блоку та групових приміщень, де проживають старші діти.

Повернутись Створено: 31 травня 2019 року, 13:24
Оновлено: 31 травня 2019 року, 13:25
Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація