Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вперше в обласній Раді у прямому ефірі проведено жеребкування Роздрукувати

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 7 березня 2018 року № 59 «Про оголошення конкурсів на заміщення посад» оголошено 5 конкурсів на заміщення посад директорів у сфері культури: Вінницького академічного обласного театру ляльок, Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського, Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму, Вінницького обласного художнього музею та комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Відповідно до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій до складу конкурсних комісій проводиться постійною комісією обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.

Сьогодні, 27 березня, під головуванням Людмили Станіславенко відбулось засідання постійної комісії. У прямому ефірі, який транслювався на сайті обласної Ради, розглянули кандидатури, подані від громадських організацій у сфері культури. Для участі у жеребкуванні громадські організації подавали свої пропозиції до 20 березня 2018 року. Жеребкування провели представники громадських організацій Дмитро Швець, Марія Кошельник, Віктор Дем’яненко, Олена Васількова та Олена Гордієнко.

До складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Вінницького академічного обласного театру ляльок увійшли представники громадської організації «Всеукраїнське об’єднання» «Розвиток. Розвиток» Руслана Гончар, громадської організації «Вінницька обласна  Рада жінок України» Світлана Анпольська, «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури» Вадим Шевчук.

До складу конкурсної комісії на посаду директора Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського  подали кандидатів дві громадські організації – Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури» Тетяна Побережна та Сергій Гарбулинський, Вінницька обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Дмитро Швець.

На посаду директора Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму до складу конкурсної комісії від громадських організацій увійшли Ніна Скорик та Світлана Козловська від «Культурного всесвіту», Лариса Сеник від «Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури».

До складу конкурсної комісії на посаду директора Вінницького обласного художнього музею делеговано представників «Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури» Вадима Шевчука та Сергія Гарбулинського, «Асоціації музеїв Вінниччини» Тетяну Євсейчеву.

До складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» подала кандидатів Тетяну Побережну, Вадима Шевчука та Миколу Безносюка лише одна громадська організація «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури».

Повернутись Створено: 27 березня 2018 року, 17:08 Переглядів: 612

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація