Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Вперше в обласній Раді у прямому ефірі проведено жеребкування Роздрукувати

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 7 березня 2018 року № 59 «Про оголошення конкурсів на заміщення посад» оголошено 5 конкурсів на заміщення посад директорів у сфері культури: Вінницького академічного обласного театру ляльок, Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського, Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму, Вінницького обласного художнього музею та комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Відповідно до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій до складу конкурсних комісій проводиться постійною комісією обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.

Сьогодні, 27 березня, під головуванням Людмили Станіславенко відбулось засідання постійної комісії. У прямому ефірі, який транслювався на сайті обласної Ради, розглянули кандидатури, подані від громадських організацій у сфері культури. Для участі у жеребкуванні громадські організації подавали свої пропозиції до 20 березня 2018 року. Жеребкування провели представники громадських організацій Дмитро Швець, Марія Кошельник, Віктор Дем’яненко, Олена Васількова та Олена Гордієнко.

До складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Вінницького академічного обласного театру ляльок увійшли представники громадської організації «Всеукраїнське об’єднання» «Розвиток. Розвиток» Руслана Гончар, громадської організації «Вінницька обласна  Рада жінок України» Світлана Анпольська, «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури» Вадим Шевчук.

До складу конкурсної комісії на посаду директора Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського  подали кандидатів дві громадські організації – Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури» Тетяна Побережна та Сергій Гарбулинський, Вінницька обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Дмитро Швець.

На посаду директора Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму до складу конкурсної комісії від громадських організацій увійшли Ніна Скорик та Світлана Козловська від «Культурного всесвіту», Лариса Сеник від «Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури».

До складу конкурсної комісії на посаду директора Вінницького обласного художнього музею делеговано представників «Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури» Вадима Шевчука та Сергія Гарбулинського, «Асоціації музеїв Вінниччини» Тетяну Євсейчеву.

До складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» подала кандидатів Тетяну Побережну, Вадима Шевчука та Миколу Безносюка лише одна громадська організація «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури».

Повернутись Створено: 27 березня 2018 року, 17:08 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація