Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вперше в обласній Раді у прямому ефірі проведено жеребкування Роздрукувати

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 7 березня 2018 року № 59 «Про оголошення конкурсів на заміщення посад» оголошено 5 конкурсів на заміщення посад директорів у сфері культури: Вінницького академічного обласного театру ляльок, Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського, Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму, Вінницького обласного художнього музею та комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля».

Відповідно до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій до складу конкурсних комісій проводиться постійною комісією обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.

Сьогодні, 27 березня, під головуванням Людмили Станіславенко відбулось засідання постійної комісії. У прямому ефірі, який транслювався на сайті обласної Ради, розглянули кандидатури, подані від громадських організацій у сфері культури. Для участі у жеребкуванні громадські організації подавали свої пропозиції до 20 березня 2018 року. Жеребкування провели представники громадських організацій Дмитро Швець, Марія Кошельник, Віктор Дем’яненко, Олена Васількова та Олена Гордієнко.

До складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Вінницького академічного обласного театру ляльок увійшли представники громадської організації «Всеукраїнське об’єднання» «Розвиток. Розвиток» Руслана Гончар, громадської організації «Вінницька обласна  Рада жінок України» Світлана Анпольська, «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури» Вадим Шевчук.

До складу конкурсної комісії на посаду директора Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського  подали кандидатів дві громадські організації – Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури» Тетяна Побережна та Сергій Гарбулинський, Вінницька обласна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Дмитро Швець.

На посаду директора Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму до складу конкурсної комісії від громадських організацій увійшли Ніна Скорик та Світлана Козловська від «Культурного всесвіту», Лариса Сеник від «Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури».

До складу конкурсної комісії на посаду директора Вінницького обласного художнього музею делеговано представників «Вінницького обласного комітету профспілки працівників культури» Вадима Шевчука та Сергія Гарбулинського, «Асоціації музеїв Вінниччини» Тетяну Євсейчеву.

До складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» подала кандидатів Тетяну Побережну, Вадима Шевчука та Миколу Безносюка лише одна громадська організація «Вінницький обласний комітет профспілки працівників культури».

Повернутись Створено: 27 березня 2018 року, 17:08 Переглядів: 575

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація