6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вперше в Україні відбулося моделювання роботи обласної Ради молоддю Роздрукувати

Вінницьку обласну Раду  визнано найпрозорішою в Україні, що в свою чергу передбачає відкритість для молоді. Саме тому 23-24 вересня вперше в Україні пройшла реалізація програми проекту моделювання роботи обласної Ради на Вінниччині в рамках ініціативи «Молодь у Раду!». Проект підтриманий програмою Democracy Reporting International «Вихід за межі Києва: посилення регіональних суб’єктів для сприяння ключовим політичним реформам»  та реалізовується випускниками Школи DRI, Студентським Парламентом Вінниччини у партнерстві з Вінницькою обласною Радою.

23 вересня  36 студентів із дев’яти вишів Вінниччини провели зустріч з депутатами обласної Ради Андрієм Ковальовим та Андрієм Вигонюком, які розповіли про діяльність обласної Ради, про порядок її роботи, регламент, відповіли на запитання студентів та взяли участь у обговоренні: «Чи повинна молодь займатися політикою?».
24 вересня відбулась зустріч з працівниками виконавчого апарату обласної Ради  у форматі: «Платформа успіху - комунікативний майданчик». У її роботі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління юридичного забезпечення Алла Олійник, начальник управління організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олег Романець, начальник управління з загальних питань Тетяна Пасікова, начальник  відділу з питань персоналу Тетяна Мусієнко,  начальник відділу аналізу обласних програм та координації роботи з учасниками АТО Максим Мартьянов, начальник управління аналітично-інформаційної роботи Ірина Ярошинська.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко детально ознайомила студентів зі структурою і порядком роботи обласної Ради, діяльністю депутатів та їхніми повноваженнями, розповіла, як формується і приймається місцевий бюджет, як проходить голосування. Працівники виконавчого апарату провели презентації своїх управлінь та відповіли на запитання  студентів.

На завершення  представник програми Democracy Reporting International Василь Бабич розповів про засади  успішної реалізації у політиці, учасники заходу отримали  сертифікати та почали моделювати роботу обласної Ради, у якому кожний учасник зміг спробувати себе у ролі депутата.

- Ми надали можливість молоді реальний шанс відчути себе депутатом з усіма тонкощами депутатської діяльності: комунікація, спільне прийняття рішень, протистояння ініціативам опонентів,  – зазначила в.о. голови Студентського Парламенту Вінниччини Олександра Телегузова. - Такий проект-моделювання роботи стане досить корисним у прийнятті рішень вінницькою молоддю стосовно свого майбутнього.

 

 

Повернутись Створено: 24 вересня 2017 року, 15:06 Переглядів: 601

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація