5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вперше засідання сесії обласної Ради проходить у режимі відеоконференції Роздрукувати

16 квітня у сесійній залі обласної Ради розпочала свою роботу у форматі дистанційного засідання 43 позачергова сесія обласної Ради. У її роботі в залі взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови Михайло Кременюк та 9 членів Лічильної комісії. 60 депутатів обласної Ради з 84 взяли участь у роботі в онлайн-режимі. Крім того, у залі відповідно до вимог був  присутній доповідач з питання – заступниця директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська.

З-поміж членів Лічильної комісії обрали секретаріат засідання, до складу якого увійшли депутати Олександр Крученюк, Владислав Рой та Григорій Зозуля.

Перед початком роботи головуючий Анатолій Олійник поінформував про вступ депутатів обласної Ради: до фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василя Пиндуса, до фракції «Аграрії Вінниччини» Василя Мордванюка та до Міжфракційної депутатської групи «Промисловці і підприємці Вінниччини»  Володимира Кістіона.

За пропозицією депутата обласної Ради Ярослава Хребтія усі депутати оплесками подякували лікарям, які зараз знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусною інфекцією та побажали швидкого одужання своєму колезі, депутату облради Валерію Якимцю, який саме зараз проходить лікування від цієї хвороби.

Для розгляду на пленарному засіданні позачергової 43 сесії обласної Ради запропоновано два питання. Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк вніс проєкт рішення «Про внесення доповнень до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання», а директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевский – «Про внесення змін до рішення 41 сесії обласної Ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року № 885 «Про обласний бюджет на 2020 рік».

Попередньо була пропозиція розглянути питання про встановлення доплати медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які безпосередньо зайняті ліквідацією захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID-19). Однак, голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур запропонував зняти з розгляду цієї сесії зазначене питання.

– З держбюджету на ці доплати поки не виділено жодної копійки, тому ми коштом обласного бюджету виділили ці гроші за березень, – зазначив Геннадій Федорович. – Йдеться про відповідні доплати лікаря в розмірі 300% від посадового окладу. Однак, щоб не дублювати постанову Кабінету Міністрів №246, яка передбачає ці виплати, пропоную зняти це питання саме з цієї сесії й зачекати виділення Урядом у квітні цих грошей. Якщо виплати не будуть здійснені, тоді за квітень ми знову підставимо плече і проведемо ці виплати коштом обласного бюджету.

Онлайн-трансляція засідання позачергової 43 ведеться на сайті обласної Ради https://vinrada.gov.ua/onlajn-translyaciya.htm

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

 

Повернутись Створено: 16 квітня 2020 року, 11:24
Оновлено: 16 квітня 2020 року, 11:44
Переглядів: 311

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація