Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Впровадження електронного документообігу в органах влади обговорили на кущовій нараді Роздрукувати

В Жмеринському районі відбулась кущова нарада з питань розвитку інформаційного суспільства, е-урядування та е-демократії. Присутні на зібранні обговорили  впровадження електронного документообігу в органах влади та сучасні тенденції розвитку інформування суспільства.

Участь в нараді взяли депутат обласної Ради, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза, начальник управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації  Ігор Солоненко, аналітик компанії «Софт Генерація» Вадим Жигадло, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Барського, Шаргородського, Тиврівського, Мурованокуриловецького та Могилів-Подільського районів.

– Тема впровадження електронного документообігу та е-урядування є надзвичайно важливою та актуальною. Наразі глобалізація інформаційних мереж дозволить забезпечити функціонування органів влади в режимі реального часу та зробить простим і доступним щоденне спілкування з громадянами. Використання інформаційних технологій підвищить ефективність надання державних послуг населенню, – зазначив депутат обласної Ради Олег Легеза, відкриваючи засідання.

Начальник управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації Ігор Солоненко ознайомив присутніх із  сучасними тенденціями розвитку інформаційного суспільства. Детальніше зупинився на етапах побудови телекомунікаційної інфраструктури, зокрема, вимогах до комп’ютерного забезпечення, модернізації офіційних веб-сайтів.

Аналітик Компанії «Софт Генерація» Вадим Жигадло поінформував про етапи впровадження е-документообігу від придбання ліцензії до введення в експлуатацію. Присутні на зібранні також обговорили ключові аспекти впровадження сучасних технологій та використання їх у повсякденній роботі.

Повернутись Створено: 1 листопада 2017 року, 16:25 Переглядів: 662

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація