Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вручено контракти 16 керівникам медичних комунальних закладів області Роздрукувати

19 серпня було проведено зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з керівниками закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, з якими укладено контракти.

Участь в зустрічі взяли: заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин. Керівники обласної Ради привітали головних лікарів із укладенням контрактів та побажали плідної праці на благо жителів громади області.

Офіційною підставою для зустрічі стало вручення шістнадцятьом керівникам медичних закладів охорони здоров’я Вінниччини контрактів. На зустрічі також були обговорені проблемні питання комунальних закладів області та можливості їх вирішення, велася мова про стан галузі охорони здоров’я краю. Йшлося про потребу, в умовах військових дій на сході країни, формувати запас медикаментів, зокрема на екстрену невідкладну медичну допомогу, раціональне використання ліжкового фонду в районних лікарнях. Керівники медичних закладів висловили своє бачення розвитку галузі та надали пропозиції щодо вирішення існуючих проблем.

Голова обласної Ради Сергій Свитко побажав лікарям здоров’я, успіхів у їхній важливій роботі та запевнив у тому, що готовий співпрацювати і допомагати у вирішенні нагальних питань. “Наші зустрічі для обговорення і вирішення тих проблем, які існують у підпорядкованих вам закладах будуть постійними. Прошу підготувати ваші пропозиції і зауваження щодо поліпшення стану cправ у сфері охорони здоров’я області, і комунальних медичних закладах, зокрема. Будемо намагатись спільно вирішувати існуючі проблеми задля добра громади Вінниччини”, - зазначив Сергій Свитко.   

Повернутись Створено: 19 серпня 2014 року, 14:25 Переглядів: 1010

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація