Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Врядування Роздрукувати

У парламенті обговорили законопроект «Про службу в органах місцевого самоврядування»

16 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування під керівництвом Голови Верховної Ради України Володимира Литвина. Учасники зібрання – голови та депутати обласних і районних рад, державних адміністрацій, а також народні депутати – обговорили проект Кримінального процесуального кодексу України, законопроект «Про службу в органах місцевого самоврядування» та перспективи бюджетного забезпечення виконання повноважень органів місцевого самоврядування при внесенні змін до Державного бюджету України на 2012 рік.

За словами С.Татусяка, лейтмотивом дискусії була теза, що інтереси регіонів не можуть бути обмежені у вищезазначених нормативно-правових актах.
Так під час обговорення урядового проекту закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» представники регіональної влади наголошували, що він давно назрів. Перший заступник міністра юстиції Ірина Ємельянова поінформувала, що документ передбачає істотне підвищення зарплати службовцям, котрі працюють у державних адміністраціях та в органах місцевого самоврядування, врегульовує права і обов’язки службовців, їх соціальне і побутове забезпечення.
– Представники місцевого самоврядування наполягали на змінах до законопроекту. Бо, по-чесному, права самоврядної і виконавчої влади у проекті представлені нерівномірно, – зауважив Сергій Татусяк.
Під час обговорення члени Консультативної ради висловили такі пропозиції: виконавча влада та органи місцевого самоврядування мають бути рівноцінними, доповнювати одне одного, самоврядування не може виконувати обслуговуючу роль для виконавчої влади. Закон має заохочувати до роботи в органах місцевої влади молодих амбітних людей, щоб така робота стала престижною.
– Президент не раз наголошував на посиленні ролі органів самоврядування, а запропонований законопроект навпаки обмежує їхні права. Колеги згадали, що працівникам центральних органів виконавчої влади передбачають істотно підвищити зарплати з наступного року, а працівникам місцевих рад – лише у 2014 році. Це несправедливо, це підкреслення значущості одних і приниження інших, – прокоментував С.Татусяк.
Голова облради додав, що раніше Українська асоціація районних та обласних рад подала до Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування свої пропозиції та зауваження до законопроекту.
Наразі законопроект «Про службу в органах місцевого самоврядування» надіслано до Ради Європи для отримання експертного висновку. В українському парламенті планують їх почути у травні.

 

Повернутись Створено: 19 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація