Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Всеукраїнський конкурс проектів місцевого самоврядування розширить категорії учасників Роздрукувати

14 жовтня в обласній Раді відбувся інформаційно-методичний семінар щодо підготовки проектів та програм для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року та в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Присутніми були: представник Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, який власне і проводить Всеукраїнський конкурс, Анатолій Ольшанський, голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції і міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов, представники районних, міських і сільських рад, громадських організацій і фондів.

Голова облради подякував Державному фонду за співпрацю, нагадавши, що Вінниччина – перша область, яка торік підписала з фондом угоду про співробітництво.  

– Внаслідок цього динаміка наших партнерських стосунків покращилася. За підсумками конкурсу проектів 2012 року наша область мала 16-ть переможців, у 2013-му – 19 проектів-переможців із 31-го, поданого на конкурс, – зазначив С.Татусяк.

Разом з тим, він наголосив, що це далеко не кращий показник для області, адже багато регіонів надсилають по 50 і більше проектів, а Дніпропетровщина – абсолютний лідер – 122 проекти.

Відтак Вінницька обласна Рада і Фонд, з метою активізації участі місцевих рад у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку, кожен зі свого боку, проводитимуть відповідні навчання-тренінги.  

Також у ході семінару Анатолій Ольшанський повідомив присутнім про особливості конкурсу у 2014 році. Зокрема, за його словами, буде розширено категорії учасників: окрім місцевих рад, участь у конкурсі зможуть брати громадські об’єднання органів місцевого самоврядування.

Він також вчергове наголосив на чіткому дотриманні вимог конкурсу та врахуванні вигодонабувачами критеріїв відбору проектів-переможців.

Колегу підтримав Олексій Гаврилов, котрий зауважив, що «участь у конкурсі заради участі нікому не потрібна». Він навів приклад, коли кілька переможців відмовилися реалізовувати виграний проект. Відтак, виграні ними кошти залишилися не використаними ні ними, ні іншою громадою.

Наостанок присутнім була надана контактна інформація про організації, які допомагають у написанні та супроводі проектів. Зокрема, на Вінниччині це – Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини».

 

Повернутись Створено: 14 жовтня 2013 року, 17:51 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація