Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Всеукраїнський конкурс проектів місцевого самоврядування розширить категорії учасників Роздрукувати

14 жовтня в обласній Раді відбувся інформаційно-методичний семінар щодо підготовки проектів та програм для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року та в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Присутніми були: представник Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, який власне і проводить Всеукраїнський конкурс, Анатолій Ольшанський, голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції і міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов, представники районних, міських і сільських рад, громадських організацій і фондів.

Голова облради подякував Державному фонду за співпрацю, нагадавши, що Вінниччина – перша область, яка торік підписала з фондом угоду про співробітництво.  

– Внаслідок цього динаміка наших партнерських стосунків покращилася. За підсумками конкурсу проектів 2012 року наша область мала 16-ть переможців, у 2013-му – 19 проектів-переможців із 31-го, поданого на конкурс, – зазначив С.Татусяк.

Разом з тим, він наголосив, що це далеко не кращий показник для області, адже багато регіонів надсилають по 50 і більше проектів, а Дніпропетровщина – абсолютний лідер – 122 проекти.

Відтак Вінницька обласна Рада і Фонд, з метою активізації участі місцевих рад у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку, кожен зі свого боку, проводитимуть відповідні навчання-тренінги.  

Також у ході семінару Анатолій Ольшанський повідомив присутнім про особливості конкурсу у 2014 році. Зокрема, за його словами, буде розширено категорії учасників: окрім місцевих рад, участь у конкурсі зможуть брати громадські об’єднання органів місцевого самоврядування.

Він також вчергове наголосив на чіткому дотриманні вимог конкурсу та врахуванні вигодонабувачами критеріїв відбору проектів-переможців.

Колегу підтримав Олексій Гаврилов, котрий зауважив, що «участь у конкурсі заради участі нікому не потрібна». Він навів приклад, коли кілька переможців відмовилися реалізовувати виграний проект. Відтак, виграні ними кошти залишилися не використаними ні ними, ні іншою громадою.

Наостанок присутнім була надана контактна інформація про організації, які допомагають у написанні та супроводі проектів. Зокрема, на Вінниччині це – Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини».

 

Повернутись Створено: 14 жовтня 2013 року, 17:51 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація