Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вшановуватимуть пам'ять діяча ОУН і УПА Йосипа Позичанюка Роздрукувати

Вперше на Вінниччині на офіційному рівні з ініціативи депутата обласної Ради Володимира Барцьося вшанують нашого видатного земляка, діяча ОУН і УПА, керівника пропаганди в підпільному уряді – Українській Головній Визвольній Раді Йосипа Позичанюка. Про це повідомив громадськість депутат на своїй сторінці у Фейсбук.

– 20 жовтня, у п'ятницю, в селищі Дашів Іллінецького району на Вінниччині відбудуться заходи з офіційного вшанування військового і політичного діяча ОУН і УПА, уродженця цього краю – Йосипа Івановича Позичанюка. Початок заходів о 11.00, збір у центрі селища напроти селищної ради, – пише Володимир Барцьось.

Програмою передбачено відкриття барельєфа Йосипу Позичанюку, зустріч із учнівською молоддю, інтелігенцією та жителями селища у Будинку культури на честь вшанування Йосипа Позичанюка та інших Героїв ОУН-УПА. Заходи присвячені 75-ій річниці зі створення УПА.

Володимир Володимирович зазначає, що подібні заходи відновлюють історичну і національну справедливість, повертають із забуття імена наших славетних героїв-земляків, які полягли в боротьбі за волю України.

– Нагадаю, що 25 травня 2017 року Дашівська селищна рада у відповідь на моє депутатське звернення ухвалила рішення виготовити і встановити у Дашеві меморіальну дошку визначному діячеві ОУН-УПА Йосипу Позичанюку, – зазначив Володимир Барцьось. – На цьому етапі ми завершуємо організаційну підготовку до заходів. Окрім того, в Іллінецькому районі було проведено низку інформаційно-просвітницьких акцій для школярів і молоді, присвячених поширенню інформації про життя та діяльність нашого героя.

– Наш обов'язок не тільки пам'ятати борців за незалежну Україну, долаючи національне безпам'ятство, а насамперед виховувати на їхньому героїчному чині молоде покоління вільних духом українців, – наголошує депутат обласної Ради Володимир Барцьось.

Повернутись Створено: 13 жовтня 2017 року, 14:29 Переглядів: 637

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація