Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вшановуватимуть пам'ять діяча ОУН і УПА Йосипа Позичанюка Роздрукувати

Вперше на Вінниччині на офіційному рівні з ініціативи депутата обласної Ради Володимира Барцьося вшанують нашого видатного земляка, діяча ОУН і УПА, керівника пропаганди в підпільному уряді – Українській Головній Визвольній Раді Йосипа Позичанюка. Про це повідомив громадськість депутат на своїй сторінці у Фейсбук.

– 20 жовтня, у п'ятницю, в селищі Дашів Іллінецького району на Вінниччині відбудуться заходи з офіційного вшанування військового і політичного діяча ОУН і УПА, уродженця цього краю – Йосипа Івановича Позичанюка. Початок заходів о 11.00, збір у центрі селища напроти селищної ради, – пише Володимир Барцьось.

Програмою передбачено відкриття барельєфа Йосипу Позичанюку, зустріч із учнівською молоддю, інтелігенцією та жителями селища у Будинку культури на честь вшанування Йосипа Позичанюка та інших Героїв ОУН-УПА. Заходи присвячені 75-ій річниці зі створення УПА.

Володимир Володимирович зазначає, що подібні заходи відновлюють історичну і національну справедливість, повертають із забуття імена наших славетних героїв-земляків, які полягли в боротьбі за волю України.

– Нагадаю, що 25 травня 2017 року Дашівська селищна рада у відповідь на моє депутатське звернення ухвалила рішення виготовити і встановити у Дашеві меморіальну дошку визначному діячеві ОУН-УПА Йосипу Позичанюку, – зазначив Володимир Барцьось. – На цьому етапі ми завершуємо організаційну підготовку до заходів. Окрім того, в Іллінецькому районі було проведено низку інформаційно-просвітницьких акцій для школярів і молоді, присвячених поширенню інформації про життя та діяльність нашого героя.

– Наш обов'язок не тільки пам'ятати борців за незалежну Україну, долаючи національне безпам'ятство, а насамперед виховувати на їхньому героїчному чині молоде покоління вільних духом українців, – наголошує депутат обласної Ради Володимир Барцьось.

Повернутись Створено: 13 жовтня 2017 року, 14:29 Переглядів: 601

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація