Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вшанували ліквідаторів Чорнобильської трагедії Роздрукувати

В актовій залі Вінницького обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту населення, вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, вручивши їм грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, медалі та тонометри. На урочистості  були запрошені учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, колектив диспансеру, на чолі з головним лікарем Василем Доценком, організатори заходу - депутат обласної Ради Юрій Семенюк та його помічники - голова Вінницького обласного об’єднання «Інваліди Чорнобиля» Валерій Проценко, голова спілки офіцерів силових структур та інших військових формувань у Вінницькій області Володимир Новак  .  

–  Щиро бажаю всім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та їхнім родинам, колективу диспансеру міцного здоров’я, благополуччя, щастя, шани і щирої поваги від людей і держави, оптимізму та мирного неба. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи.  А пам'ять про ті події навчить нас цінувати  людський патріотизм та героїзм, – зазначив Юрій Семенюк.

Свою концертну програму представили гурт весільних музик «Заграй» с. Сосонки та жіночий вокальний ансамбль «Жартівниця» с. Переорки Вінницького району.                                                     

 

 

 

Повернутись Створено: 19 грудня 2017 року, 15:46 Переглядів: 400

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація