Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вшанували пам'ять Великого Кобзаря Роздрукувати

Поет живе! Ми слухаєм його:
Ми чуєм заповіт його священний — 
Учитися, кохати край стражденний 
І не цуратись рідного, свого.

Такими словами розпочалося сьогоднішнє покладання квітів з нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Вшанувати пам'ять великого поета, генія українського народу, Кобзаря, який зробив  неоціненний вклад у духовну скарбницю людства прийшли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь пан Ігор Сокол, а також депутати обласної Ради, представники департаментів та управлінь облдержадміністрації, духовенство області, військові, студенти, учні,  а також жителі міста.

За особистий внесок у збереження і розвиток української мови, вивчення і популяризацію творчості Великого Кобзаря та з нагоди  205-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради й грошовими винагородами нагородили 12 активних подолян та патріотів України.

Після вручення нагород всі присутні поклали квіти до пам’ятника Великого Сина українського народу, Тараса Шевченка.

Творчість  Шевченка — це святиня, якою дорожить і гордиться  український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

Під час урочистих заходів звучали літературно-музична композиція «Зоре, моя вечірня» у виконанні учнів та викладачів Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька», «Єднаймося, браття!» від народного художнього колективу України ансамбль танцю «Барвінок» Вінницького центру художньо-хореографічної освіти для дітей та юнацтва, керівник – народний артист України Петро Бойко, а також «Повій вітре, на Вкараїну» виконав народний аматорський хоровий колектив працівників культури Вінницького районного будинку культури (керівник Ігор Качурський).

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 6 березня 2019 року, 15:16
Оновлено: 6 березня 2019 року, 15:33
Переглядів: 486

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація