Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вшанували пам'ять жертв війни в Україні Роздрукувати

22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника у Меморіалі Слави на Європейській площі у Вінниці. У урочистій ході також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, вінницький міський голова Сергій Моргунов, депутати обласної Ради, представники обласної та міської влади, ветерани, представники духовенства, студенти. Сотні небайдужих вінничани з квітами пройшли до Вічного вогню, щоб віддати свою шану загиблим під час Другої світової війни.  Всі присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання.

- Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну, - сказав голова обласної Ради Анатолій Олійник. -  З кожним роком їх стає все менше і менше. А у ці дні військової агресії на сході країни, ми особливо усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.  Вічна пам'ять полеглим на полі бою. Честь і слава - живим Героям.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

Повернутись Створено: 22 червня 2016 року, 11:21 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація