Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вшанування Роздрукувати

Вінницьким аграріям подякували за 4 мільйони збіжжя

Вінницька обласна Рада та облдержадміністрація напередодні Дня працівників сільського господарства вшанували кращих представників галузі за їхні трудові досягнення. 17 листопада під час офіційного прийому в приміщенні обласної ради та урочистого концерту у театрі імені Садовського було відзначено 130 працівників агропромислового комплексу, півсотні підприємств та 6 районів-передовиків.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Микола Джига вручили винуватцям свята Почесні грамоти ОДА і ОР та кубки. Сергій Татусяк зазначив, що є логічним відзначення професійного свята сільгосппрацівників саме у листопаді, коли зібрано урожай і галузь бере паузу до наступної кампанії.
– Цього року вам особливо довелося попрацювати. Адже Вінниччина зібрала рекордний урожай зернових – 4 мільйони тонн! Це заслуга кожного з вас – агрономів, комбайнерів, водіїв, керівників сільгосппідприємств – всіх без винятку! Спасибі вам за працю! – звернувся до аграріїв голова облради.
С.Татусяк наголосив, що сьогодні Президент країни і уряд активно провадять земельну реформу, яка має здійснити споконвічну мрію селянина – бути господарем на своїй землі.


– Вінниччина, як аграрна столиця держави, активно бере участь у реформі. Ми спілкуємося з людьми, проводимо круглі столи з аграріями і експертами. Ми намагаємося, щоб реформа пройшла за нашої участі, щоб ми визначали, за якими правилами господарювати на своїй землі, – підкреслив очільник Ради.

Також на адресу вінницьких хліборобів надійшло вітання від Міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка. Своїм наказом міністр нагородив 20-х вінничан трудовими відзнаками «Знак пошани», Почесними Грамотами та Подяками міністерства.
Цього ж дня 39 підприємств та 24 райони області були відзначені Подяками обласної влади за активну участь в осінніх сільськогосподарських ярмарках.


 

Повернутись Створено: 17 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація