6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вшанування Роздрукувати

Вінницьким аграріям подякували за 4 мільйони збіжжя

Вінницька обласна Рада та облдержадміністрація напередодні Дня працівників сільського господарства вшанували кращих представників галузі за їхні трудові досягнення. 17 листопада під час офіційного прийому в приміщенні обласної ради та урочистого концерту у театрі імені Садовського було відзначено 130 працівників агропромислового комплексу, півсотні підприємств та 6 районів-передовиків.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Микола Джига вручили винуватцям свята Почесні грамоти ОДА і ОР та кубки. Сергій Татусяк зазначив, що є логічним відзначення професійного свята сільгосппрацівників саме у листопаді, коли зібрано урожай і галузь бере паузу до наступної кампанії.
– Цього року вам особливо довелося попрацювати. Адже Вінниччина зібрала рекордний урожай зернових – 4 мільйони тонн! Це заслуга кожного з вас – агрономів, комбайнерів, водіїв, керівників сільгосппідприємств – всіх без винятку! Спасибі вам за працю! – звернувся до аграріїв голова облради.
С.Татусяк наголосив, що сьогодні Президент країни і уряд активно провадять земельну реформу, яка має здійснити споконвічну мрію селянина – бути господарем на своїй землі.


– Вінниччина, як аграрна столиця держави, активно бере участь у реформі. Ми спілкуємося з людьми, проводимо круглі столи з аграріями і експертами. Ми намагаємося, щоб реформа пройшла за нашої участі, щоб ми визначали, за якими правилами господарювати на своїй землі, – підкреслив очільник Ради.

Також на адресу вінницьких хліборобів надійшло вітання від Міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка. Своїм наказом міністр нагородив 20-х вінничан трудовими відзнаками «Знак пошани», Почесними Грамотами та Подяками міністерства.
Цього ж дня 39 підприємств та 24 райони області були відзначені Подяками обласної влади за активну участь в осінніх сільськогосподарських ярмарках.


 

Повернутись Створено: 17 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 794

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація