Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вшанування Роздрукувати

Вінницьким аграріям подякували за 4 мільйони збіжжя

Вінницька обласна Рада та облдержадміністрація напередодні Дня працівників сільського господарства вшанували кращих представників галузі за їхні трудові досягнення. 17 листопада під час офіційного прийому в приміщенні обласної ради та урочистого концерту у театрі імені Садовського було відзначено 130 працівників агропромислового комплексу, півсотні підприємств та 6 районів-передовиків.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Микола Джига вручили винуватцям свята Почесні грамоти ОДА і ОР та кубки. Сергій Татусяк зазначив, що є логічним відзначення професійного свята сільгосппрацівників саме у листопаді, коли зібрано урожай і галузь бере паузу до наступної кампанії.
– Цього року вам особливо довелося попрацювати. Адже Вінниччина зібрала рекордний урожай зернових – 4 мільйони тонн! Це заслуга кожного з вас – агрономів, комбайнерів, водіїв, керівників сільгосппідприємств – всіх без винятку! Спасибі вам за працю! – звернувся до аграріїв голова облради.
С.Татусяк наголосив, що сьогодні Президент країни і уряд активно провадять земельну реформу, яка має здійснити споконвічну мрію селянина – бути господарем на своїй землі.


– Вінниччина, як аграрна столиця держави, активно бере участь у реформі. Ми спілкуємося з людьми, проводимо круглі столи з аграріями і експертами. Ми намагаємося, щоб реформа пройшла за нашої участі, щоб ми визначали, за якими правилами господарювати на своїй землі, – підкреслив очільник Ради.

Також на адресу вінницьких хліборобів надійшло вітання від Міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка. Своїм наказом міністр нагородив 20-х вінничан трудовими відзнаками «Знак пошани», Почесними Грамотами та Подяками міністерства.
Цього ж дня 39 підприємств та 24 райони області були відзначені Подяками обласної влади за активну участь в осінніх сільськогосподарських ярмарках.


 

Повернутись Створено: 17 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація