Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вшанування бійця-волонтера Роздрукувати

Заступник керівника виконавчого апарату Вінницької  обласної Ради Ігор Хміль разом із керівником Волонтерської сотні Тульчинщини Олегом Новіковим та членом Спілки учасників АТО у Вінницькій області та м. Вінниці Вадимом Хитричом (помічник голови обласної Ради) навідалися в гості до Андрія Сальника в село Гриненки Немирівського району.

Андрій важко поранений, самотужки не пересувається й лише на 60 днів відпущений із госпіталю додому. З початку березня він перебуватиме в Одеському госпіталі для оперування та подальшого лікування, бо отримані поранення фактично було несумісні з життям. Але Андрій вижив. Вижив ціною втрати ока, ноги, важких ушкоджень черевної порожнини.

Перебуваючи в Мар’їнці на бойовому завданні у складі розвідувального батальйону, Андрій із трьома хлопцями підірвався на міні. Врятували життя молодого хлопця щаслива зірка та материнські сльози. Андрій був доставлений спочатку в Дніпропетровський госпіталь, згодом в Одеський, і от зараз його тимчасово відпустили додому. За цей час Андрій став активним волонтером. Разом із сім’єю він, не піднімаючись з ліжка, ліпить вареники та пиріжки, і разом із друзями та ріднею все наготовлене відправляє бойовим братам на схід. Рветься з ліжка поїхати на передову разом з волонтером Олегом Новіковим, щоб побачитися з друзями.

Так воно й буде, а поки в дні вшанування героїв Небесної Сотні, бійців, які воювали в Дебальцево, всіх учасників АТО та з нагоди Дня народження до Андрія гості приїжджають самі. Олег Новіков – майже хатній, помічник голови обласної Ради, Вадим Хитрич вручив Андрію відзнаку Спілки учасників АТО Вінницької області «За вільну Україну — АТО», Ігор Хміль приїхав з подарунком та обіцянкою докласти всіх зусиль, щоб прискорити отримання посвідчення УБД. 

Повернутись Створено: 27 лютого 2016 року, 22:59 Переглядів: 1211

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація