23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області і міста вшанували пам'ять захисників Донецького аеропорту Роздрукувати

Керівники області і міста вшанували  пам'ять захисників Донецького аеропорту 20 січня голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації  Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський взяли участь у відзначенні  Дня  пам'яті захисників Донецького аеропорту, щоб вшанувати живих та віддати борг пам’яті загиблим героям.

Учасниками заходу також були представники української діаспори, голова громадського об’єднання «Вінницький союз учасників АТО» Роман Смішний. Були запрошені й родини загиблих бійців, волонтери, військові, громадські діячі і просто небайдужі люди.

Захід був приурочений до річниці трагічних подій, адже 19 та 20 січня 2015 року, внаслідок підриву терміналу Донецького аеропорту Україна втратила 58 захисників-«кіборгів», які відстоювали цей плацдарм до останньої краплі крові.

Розпочались заходи у  Вінницькому національному медичному університеті ім. М.Пирогова, де  відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь  начмеда 90-го батальйону Олександра Івановича Кондратюка, який під постійним обстрілом до останнього надавав медичну допомогу пораненим воїнам Донецького аеропорту, рятуючи їхнє життя.

Олександр Кондратюк  загинув 20 січня минулого року при евакуації кіборгів в Донецькому аеропорту, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Указом Президента України від 16 січня 2016 року він нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Право урочисто відкрити меморіальну дошку пам’яті Олександра Кондратюка  було надано шeстирічній дoньці бійця Aнгeліні. Зі словами глибокого жалю про загиблого до присутніх звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник: «Те, що зараз відбувається, важко осмислити, воно не піддається логіці. Сьогодні кров'ю пишеться новітня історія України. Кращі сини віддають своє життя за реальну, справжню незалежність нашої держави. Нині ми відкриваємо меморіальну дошку Олександру Кондратюку - людині, яка ціною власного життя допомагала іншим пораненим воїнам вижити і вийти з пекельного Донецького аеропорту. Завдання нам, усім живим - пам'ятати про тих, хто віддав життя і робити все, щоб ніколи з нами це не повторилось.

Хотів би зазначити, що обласна Рада, депутатський корпус буде вживати всіх можливих реальних заходів для того щоб ми ніколи не забували про те, що з нами відбулось, що відбувається, і все робили для увіковічення пам'яті героїв. Хотів би низько вклонитися сім'ї, батькам, воїнам –захисникам Донецького аеропорту, їх героїзму, відданості ідеалам нації, держави, ідеалам незалежності».

Після невеликого мітингу пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки.

Заходи з вшанування  пам'яті захисників Донецького аеропорту продовжились в Будинку офіцерів. 88 легендарних «кіборгів» нагородили відзнаками «За оборону Донецького аеропорту». 

Нагородили сьогодні і волонтерів, які не залишилися осторонь біди в країні. Благодійники отримали медалі «Сильному духом» і грамоти.

На церемонії нагородження  до присутніх звернувся голова  обласної ради Анатолій Олійник, який, зокрема, зазначив: «Багато прикладів мужності, титанічної витримки українців прописано в нашій історії. Під час національно-визвольних війн український народ із зброєю в руках боровся за незалежність своєї держави, мільйони життів втрачено саме за цю ідею. Без перебільшення, оборона Донецького аеропорту буде яскравим прикладом в новітній історії захисту кожного сантиметра нашої рідної землі».

 

Повернутись Створено: 20 січня 2016 року, 17:38 Переглядів: 1114

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація