Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вшанування пам’яті Роздрукувати

 

Вічний уклін

У Вінниці в День скорботи розпочав свою роботу гуманістичний форум, організований активом обласного об’єднання колишніх в’язнів фашизму та їх рятівників «Вічний пам’ятник». Керівництво обласної Ради також долучилося до його проведення. У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

ВОО «Вічний пам’ятник», яка зібрала в своїх рядах постраждалих від фашизму та Праведників Народів Світу, започаткувала проведення форумів з 1990 року.
Головна мета зібрань – пам’ятати про криваві трагедії, зумовлені нацизмом; сприяти позитивному досвіду спілкування і співпраці людей різних за національністю, статусом, переконаннями, але єдиних у прагненні справедливості і взаємодопомоги; поширювати праведність як феномен справжньої людяності.
Цього року учасники гуманістичного форуму - ветерани війни, колишні в’язні нацизму, Праведники Народів Світу, їхні діти, онуки, а також миротворці та правозахисники вшанували пам’ять визволителів від фашизму та жертв нацизму біля Вічного Вогню. Вечір-реквієм «Вічний уклін» завершив програму першого дня пам’ятного дійства.
Форум продовжить свою роботу до 25 червня. У його програмі – проведення круглих столів, прес-конференцій, екскурсій, виставок, відкриття пам’ятника жертвам фашизму.

Повернутись Створено: 22 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація