Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вшанування пам’яті Роздрукувати

 

Вічний уклін

У Вінниці в День скорботи розпочав свою роботу гуманістичний форум, організований активом обласного об’єднання колишніх в’язнів фашизму та їх рятівників «Вічний пам’ятник». Керівництво обласної Ради також долучилося до його проведення. У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

ВОО «Вічний пам’ятник», яка зібрала в своїх рядах постраждалих від фашизму та Праведників Народів Світу, започаткувала проведення форумів з 1990 року.
Головна мета зібрань – пам’ятати про криваві трагедії, зумовлені нацизмом; сприяти позитивному досвіду спілкування і співпраці людей різних за національністю, статусом, переконаннями, але єдиних у прагненні справедливості і взаємодопомоги; поширювати праведність як феномен справжньої людяності.
Цього року учасники гуманістичного форуму - ветерани війни, колишні в’язні нацизму, Праведники Народів Світу, їхні діти, онуки, а також миротворці та правозахисники вшанували пам’ять визволителів від фашизму та жертв нацизму біля Вічного Вогню. Вечір-реквієм «Вічний уклін» завершив програму першого дня пам’ятного дійства.
Форум продовжить свою роботу до 25 червня. У його програмі – проведення круглих столів, прес-конференцій, екскурсій, виставок, відкриття пам’ятника жертвам фашизму.

Повернутись Створено: 22 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 904

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація