Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вшанування пам’яті Роздрукувати

 

Вічний уклін

У Вінниці в День скорботи розпочав свою роботу гуманістичний форум, організований активом обласного об’єднання колишніх в’язнів фашизму та їх рятівників «Вічний пам’ятник». Керівництво обласної Ради також долучилося до його проведення. У зібранні взяв участь заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

ВОО «Вічний пам’ятник», яка зібрала в своїх рядах постраждалих від фашизму та Праведників Народів Світу, започаткувала проведення форумів з 1990 року.
Головна мета зібрань – пам’ятати про криваві трагедії, зумовлені нацизмом; сприяти позитивному досвіду спілкування і співпраці людей різних за національністю, статусом, переконаннями, але єдиних у прагненні справедливості і взаємодопомоги; поширювати праведність як феномен справжньої людяності.
Цього року учасники гуманістичного форуму - ветерани війни, колишні в’язні нацизму, Праведники Народів Світу, їхні діти, онуки, а також миротворці та правозахисники вшанували пам’ять визволителів від фашизму та жертв нацизму біля Вічного Вогню. Вечір-реквієм «Вічний уклін» завершив програму першого дня пам’ятного дійства.
Форум продовжить свою роботу до 25 червня. У його програмі – проведення круглих столів, прес-конференцій, екскурсій, виставок, відкриття пам’ятника жертвам фашизму.

Повернутись Створено: 22 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація