Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вшанування Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Держава та місцеві органи влади у боргу перед чорнобильцями»

Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та Вінницька міська рада вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, потерпілих від аварії та ветеранів інших ядерних катастроф. Сімдесят шестеро вінничан отримали Почесні Грамоти та грошові премії від обласної та міської влади. Збори з цієї нагоди відбулися 26 квітня в обласному центрі.

Звертаючись до присутніх, голова обласної Ради Сергій Татусяк сказав:
– Дозвольте від імені депутатського корпусу обласної Ради засвідчити те, що ми пам’ятаємо страшну трагедію на Чорнобильській АЕС і вдячні всім вінничанам, хто причетний до ліквідації цього лиха.
С.Татусяк наголосив, що обласна Рада спільно з облдержадміністрацією намагються виконувати всі зобов’язання щодо чорнобильців, які в компетенції регіональної влади.
– Держава і місцеві органи виконавчої і представницької влади у великому боргу перед чорнобильцями. Пільгами, соціальними виплатами, компенсаціями цій категорії займається держава. Але ми на місцях також намагаємося за допомогою регіональних програм вирішувати питання чорнобильців, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що цій роботі значною мірою сприяє конструктивний діалог із громадськими організаціями, що переймаються чорнобильським питанням, який налагодився після підписання угоди з Вінницькою обласною громадською організацією «Союз Чорнобиль України» 29 листопада 2011 року.
Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан наголосив, що на 2012 рік з державного бюджету на потреби чорнобильців Вінниччини виділено 33,8 млн. грн.
– Це дає надію, що державні гарантії перед чорнобильцями будуть виконані, – підкреслив І.Мовчан.
По завершенню офіційної частини заходу з нагоди 26-річниці Чорнобильської катастрофи, біля пам’ятника жертвам аварії відбувся мітинг реквієм з покладанням квітів до монумента.

Довідка: На території Вінницької області:
– 8 районів та м.Ладижин знаходяться у зоні підвищеної радіаційної активності;
– 95 830 осіб є постраждалими від аварії, з них: 5108 – ліквідатори.

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація