Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вшанування Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Держава та місцеві органи влади у боргу перед чорнобильцями»

Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація та Вінницька міська рада вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, потерпілих від аварії та ветеранів інших ядерних катастроф. Сімдесят шестеро вінничан отримали Почесні Грамоти та грошові премії від обласної та міської влади. Збори з цієї нагоди відбулися 26 квітня в обласному центрі.

Звертаючись до присутніх, голова обласної Ради Сергій Татусяк сказав:
– Дозвольте від імені депутатського корпусу обласної Ради засвідчити те, що ми пам’ятаємо страшну трагедію на Чорнобильській АЕС і вдячні всім вінничанам, хто причетний до ліквідації цього лиха.
С.Татусяк наголосив, що обласна Рада спільно з облдержадміністрацією намагються виконувати всі зобов’язання щодо чорнобильців, які в компетенції регіональної влади.
– Держава і місцеві органи виконавчої і представницької влади у великому боргу перед чорнобильцями. Пільгами, соціальними виплатами, компенсаціями цій категорії займається держава. Але ми на місцях також намагаємося за допомогою регіональних програм вирішувати питання чорнобильців, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що цій роботі значною мірою сприяє конструктивний діалог із громадськими організаціями, що переймаються чорнобильським питанням, який налагодився після підписання угоди з Вінницькою обласною громадською організацією «Союз Чорнобиль України» 29 листопада 2011 року.
Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан наголосив, що на 2012 рік з державного бюджету на потреби чорнобильців Вінниччини виділено 33,8 млн. грн.
– Це дає надію, що державні гарантії перед чорнобильцями будуть виконані, – підкреслив І.Мовчан.
По завершенню офіційної частини заходу з нагоди 26-річниці Чорнобильської катастрофи, біля пам’ятника жертвам аварії відбувся мітинг реквієм з покладанням квітів до монумента.

Довідка: На території Вінницької області:
– 8 районів та м.Ладижин знаходяться у зоні підвищеної радіаційної активності;
– 95 830 осіб є постраждалими від аварії, з них: 5108 – ліквідатори.

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація