Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Всі заклади культури обласного підпорядкування готові до опалювального сезону 2013-2014 років Роздрукувати

9 вересня  2013 року відбулося засідання постійної комісії  обласної Ради з питань культури, духовності  та історичної спадщини.

Згідно із порядком денним депутати розглянули  питання про  внесення доповнень до розділу III „Охорона культурної спадщини, забезпечення реалізації державної памяткоохоронної та музейної політики”  Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки та про передачу майна до комунальної власності територіальної громади  с. Іванів Калинівського району.

Депутати заслухали також інформацію  про стан підготовки закладів культури і мистецтва - об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. 

Було відзначено, що за 6 місяців цього року проведено капітальні і поточні ремонти  на 317 об’єктах закладів культури області  на загальну суму 18 млн. 680 тис.грн. Всі заклади культури обласного підпорядкування готові до опалювального сезону 2013-2014 років, укладено договори на поставку газу в межах  чинного законодавства за регульованим тарифом.

Однак поряд з позитивними напрацюваннями залишаються проблемним питання - продовження ремонтно-реставраційних робіт  Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Садовського, ремонт даху обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва.

Комісія рекомендувала продовжити послідовну роботу з оновлення технічного ресурсу обласних закладів культури .

Повернутись Створено: 10 вересня 2013 року, 14:26 Переглядів: 758

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація