Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Всі заклади культури обласного підпорядкування готові до опалювального сезону 2013-2014 років Роздрукувати

9 вересня  2013 року відбулося засідання постійної комісії  обласної Ради з питань культури, духовності  та історичної спадщини.

Згідно із порядком денним депутати розглянули  питання про  внесення доповнень до розділу III „Охорона культурної спадщини, забезпечення реалізації державної памяткоохоронної та музейної політики”  Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки та про передачу майна до комунальної власності територіальної громади  с. Іванів Калинівського району.

Депутати заслухали також інформацію  про стан підготовки закладів культури і мистецтва - об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. 

Було відзначено, що за 6 місяців цього року проведено капітальні і поточні ремонти  на 317 об’єктах закладів культури області  на загальну суму 18 млн. 680 тис.грн. Всі заклади культури обласного підпорядкування готові до опалювального сезону 2013-2014 років, укладено договори на поставку газу в межах  чинного законодавства за регульованим тарифом.

Однак поряд з позитивними напрацюваннями залишаються проблемним питання - продовження ремонтно-реставраційних робіт  Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Садовського, ремонт даху обласної універсальної наукової бібліотеки ім.К.А.Тімірязєва.

Комісія рекомендувала продовжити послідовну роботу з оновлення технічного ресурсу обласних закладів культури .

Повернутись Створено: 10 вересня 2013 року, 14:26 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація