Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Всьоме акція «Відкриті серця збирають друзів» відбулася на Вінниччині Роздрукувати

12 липня у селі Дорожнє Вінницького району у «Соціальних майстернях» відбулася Благодійна акція родинного активного відпочинку «Відкриті серця збирають друзів-7». Захід був організований для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, членів їхніх родин, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, мешканців інтернатних установ, дитячих будинків сімейного типу, волонтерів, представників громадських організацій Вінницької області.

Організаторами акції виступили Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» та Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій».

Як повідомила координатор заходу, директор центру «Обрій» Світлана Демко, акція відбулася під девізом «Досяжність, доступність, ужитковість» та зібрала близько 600 осіб.

– Мета акції – протидіяти соціальному виключенню людей з інвалідністю, формувати позитивну громадську думку щодо інтеграції дітей та молоді з функціональними обмеженнями у суспільство. Створювати умови для реабілітації інвалідів, які спрямовані на відновлення порушених або втрачених функцій, на активізацію компенсаторних можливостей організму, розширення кола спілкування, – прокоментувала Світлана Демко.

У відкриті насиченої програми, яка тривала весь день, взяв участь голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він побажав учасникам дійства незабутніх вражень, а також подякував організаторам, батькам, вихователям, керівникам закладів, де перебувають діти з особливими потребами, за віддану працю і професіоналізм.

– Такі проекти, як нинішня акція, завжди будуть мати нашу підтримку. Адже їхня роль – допомогти молодій людині з особливими потребами виразити свою індивідуальність. Це також добра нагода для педагогів, соціальних працівників та батьків поспілкуватися між собою, обмінятися потрібною інформацією. Такі заходи мають бути частішими і масовішими, адже вони сприяють тому, щоб діти-інваліди ставали повноцінними членами суспільства, а суспільство ставало дружнім до них, – наголосив С.Татусяк.

У ході акції для її учасників працювали такі творчі станції: Музична станція та «Караоке»; «Арт-кухня» та майстер-клас «Барбекю»; «Креатив» – майстер-клас нетрадиційні способи малювання; «Спортивно-технічна творчість» – майстер-клас з виготовлення найпростіших літаючих іграшок; «Іпостанція» – катання на конях; «Світ танцю»; «Спорт-тайм» – ігри та розваги; «Козацькі  розваги»; Фотостудія; Станція  «Український сувенір».

 

Повернутись Створено: 12 липня 2013 року, 17:53 Переглядів: 1581

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація